Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ANDREMAR VISION SRL (CUI 33056628) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Schitu, Comuna Costinești, județul Constanța, înființată în 2014. Activitatea principală este Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN 9329).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 82.685 lei (-10% față de 2024) și un profit net de 13.923 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2014 | 38.710 lei |
| 2015 | 105.209 lei |
| 2016 | - |
| 2017 | - |
| 2018 | - |
| 2019 | - |
| 2020 | 257.500 lei |
| 2021 | 344.240 lei |
| 2024 | 92.224 lei |
| 2025 | 82.685 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 82.685 | 92.224 | 344.240 | 257.500 | - | - | - | - | 105.209 | 38.710 |
| Profit net | 13.923 | 4.521 | 297.327 | 243.476 | -83 | -1.000 | -1.000 | -1.000 | 4 | 9.498 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | - | 3 |
| Active imobilizate | 62.917 | 50.158 | 57.741 | 8.280 | 1.380 | 1.463 | 2.463 | 3.463 | 4.463 | 5.630 |
| Active circulante | 48.483 | 52.167 | 234.502 | 245.455 | 5.498 | 5.498 | 5.498 | 5.498 | 5.498 | 12.099 |
| Stocuri | 29.488 | 30.024 | 0 | 6.934 | 3.639 | 3.639 | 3.639 | 3.639 | 3.639 | 11.229 |
| Creanțe | 17.072 | 12.901 | 168.309 | 185.469 | 469 | 469 | 469 | 469 | 469 | 669 |
| Datorii | 4.920 | 9.768 | 3.842 | 5.161 | 1.032 | 1.032 | 1.032 | 1.032 | 1.032 | 8.031 |
| Capitaluri proprii | 106.480 | 92.557 | 288.401 | 248.574 | 5.846 | 5.929 | 6.929 | 7.929 | 8.929 | 9.698 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 9,85 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
4,4% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ANDREMAR VISION SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ANDREMAR VISION SRL în 2025 a fost de 82.685 lei, în scădere cu 10% față de 2024.
În 2025, ANDREMAR VISION SRL a înregistrat un profit net de 13.923 lei.
Activitatea principală a ANDREMAR VISION SRL este Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN 9329).
ANDREMAR VISION SRL are sediul social la adresa SCHITULUI Nr. 75, Et. 1, Sat Schitu, Comuna Costinești, Jud. Constanța, 907091.
Nu. ANDREMAR VISION SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ANDREMAR VISION SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].