ActivăSRL

ANDRASI COMMUNITY MANAGEMENT S.R.L.

Str. Alexandru Ioan Cuza Nr. 32, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500085

CAEN 7022: Activități de consultanță pentru afaceri și management

CUI
42389605
Reg. Com.
J08/579/2020
Înființată
10 martie 2020
Vechime
6 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
113 mii lei
Profit net 2025
19 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 10.03.2020

Rezumat

Pe scurt

ANDRASI COMMUNITY MANAGEMENT S.R.L. (CUI 42389605) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2020. Activitatea principală este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 112.998 lei (-0,8% față de 2024) și un profit net de 19.373 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
42389605
Nr. Reg. Com.
J08/579/2020
EUID
ROONRC.J8/579/2020
Cod CAEN principal
7022 - Activități de consultanță pentru afaceri și management
Data înființării
10 martie 2020
Vechime
6 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Alexandru Ioan Cuza Nr. 32, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500085

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ANDR••• ER•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2020 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-0,8% față de 2024

112.998 RON

2024: 113.930 RON

050k100k150k202020212022202320242025Anul 2020: 15.820 RONAnul 2021: 45.500 RONAnul 2022: 96.927 RONAnul 2023: 115.651 RONAnul 2024: 113.930 RONAnul 2025: 112.998 RON

Profit net 2025

-31,6% față de 2024

19.373 RON

2024: 28.330 RON

020k40k60k80k202020212022202320242025Anul 2020: 13.158 RONAnul 2021: 40.981 RONAnul 2022: 75.527 RONAnul 2023: 33.517 RONAnul 2024: 28.330 RONAnul 2025: 19.373 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    113 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    114 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    116 mii lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    97 mii lei
    Profit net
    76 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    46 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
17%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 17,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
11,64Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 11,64 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
5,9%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

5,9% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2020

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/579/2020.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ANDRASI COMMUNITY MANAGEMENT S.R.L.

Este ANDRASI COMMUNITY MANAGEMENT S.R.L. activă?

Da. ANDRASI COMMUNITY MANAGEMENT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ANDRASI COMMUNITY MANAGEMENT S.R.L.?

Cifra de afaceri a ANDRASI COMMUNITY MANAGEMENT S.R.L. în 2025 a fost de 112.998 lei, în scădere cu 0,8% față de 2024.

Ce profit a avut ANDRASI COMMUNITY MANAGEMENT S.R.L. în 2025?

În 2025, ANDRASI COMMUNITY MANAGEMENT S.R.L. a înregistrat un profit net de 19.373 lei.

Ce activitate are ANDRASI COMMUNITY MANAGEMENT S.R.L.?

Activitatea principală a ANDRASI COMMUNITY MANAGEMENT S.R.L. este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

Unde are sediul ANDRASI COMMUNITY MANAGEMENT S.R.L.?

ANDRASI COMMUNITY MANAGEMENT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Alexandru Ioan Cuza Nr. 32, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500085.

ANDRASI COMMUNITY MANAGEMENT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. ANDRASI COMMUNITY MANAGEMENT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ANDRASI COMMUNITY MANAGEMENT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ANDRASI COMMUNITY MANAGEMENT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ANDRASI COMMUNITY MANAGEMENT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].