Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ANDRAN BAR SRL (CUI 15931279) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Zănești, Comuna Zănești, județul Neamț, înființată în 2003. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 406.622 lei (+33% față de 2024) și un profit net de 3.067 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 146.090 lei |
| 2017 | 151.121 lei |
| 2018 | 147.891 lei |
| 2019 | 149.502 lei |
| 2020 | 155.570 lei |
| 2021 | 179.998 lei |
| 2022 | 238.889 lei |
| 2023 | 287.170 lei |
| 2024 | 304.752 lei |
| 2025 | 406.622 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 406.622 | 304.752 | 287.170 | 238.889 | 179.998 | 155.570 | 149.502 | 147.891 | 151.121 | 146.090 |
| Profit net | 3.067 | 2.332 | -22.593 | 14.683 | 7.587 | 2.132 | 2.919 | 3.619 | 12.265 | 8.143 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
| Active circulante | 67.233 | 53.551 | 59.395 | 29.138 | 23.337 | 22.447 | 29.414 | 27.692 | 18.476 | 16.063 |
| Stocuri | 27.430 | 26.961 | 30.503 | 22.228 | 18.940 | 14.086 | 17.998 | 14.616 | 14.431 | 14.816 |
| Creanțe | 6.418 | 922 | 1.349 | - | 1.098 | - | - | 293 | - | 481 |
| Datorii | 59.644 | 49.028 | 57.204 | 4.355 | 13.237 | 20.134 | 30.335 | 30.431 | 24.834 | 34.686 |
| Capitaluri proprii | 7.589 | 4.523 | 2.191 | 24.783 | 10.100 | 2.313 | 180 | -2.739 | -6.358 | -18.623 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,13 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
89% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ANDRAN BAR SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ANDRAN BAR SRL în 2025 a fost de 406.622 lei, în creștere cu 33% față de 2024.
În 2025, ANDRAN BAR SRL a înregistrat un profit net de 3.067 lei.
Activitatea principală a ANDRAN BAR SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
ANDRAN BAR SRL are sediul social la adresa Națională Nr. 459, Sat Zănești, Comuna Zănești, Jud. Neamț, 617515.
Da. ANDRAN BAR SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ANDRAN BAR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].