Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 7,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ANDRAMAR COM SRL (CUI 9167062) este o societate cu răspundere limitată activă din Târgoviște, județul Dâmbovița, înființată în 1997. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN 4772).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,52 mil. lei (-6,8% față de 2024) și un profit net de 113.121 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 1.169.174 lei |
| 2017 | 1.247.589 lei |
| 2018 | 1.314.740 lei |
| 2019 | 1.373.772 lei |
| 2020 | 946.517 lei |
| 2021 | 1.065.250 lei |
| 2022 | 1.238.360 lei |
| 2023 | 1.426.634 lei |
| 2024 | 1.632.411 lei |
| 2025 | 1.521.296 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.521.296 | 1.632.411 | 1.426.634 | 1.238.360 | 1.065.250 | 946.517 | 1.373.772 | 1.314.740 | 1.247.589 | 1.169.174 |
| Profit net | 113.121 | 122.691 | 188.211 | 89.211 | 111.273 | 64.240 | 206.393 | 248.609 | 89.419 | 25.561 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Active imobilizate | 276.408 | 286.716 | 263.390 | 273.354 | 290.607 | 323.235 | 330.515 | 273.437 | 312.704 | 262.028 |
| Active circulante | 1.668.936 | 1.822.654 | 1.803.410 | 1.466.251 | 1.369.315 | 1.350.074 | 1.300.408 | 1.090.267 | 696.858 | 720.892 |
| Stocuri | 1.632.384 | 1.538.331 | 1.497.226 | 1.168.403 | 1.085.424 | 1.078.397 | 1.048.239 | 813.097 | 685.770 | 558.382 |
| Creanțe | 3.075 | 10.667 | 39.875 | 19.943 | 6.247 | 7.291 | 1.475 | 18.496 | 6.615 | 8.301 |
| Datorii | 540.658 | 794.727 | 864.482 | 694.332 | 676.656 | 784.747 | 768.180 | 656.894 | 569.371 | 678.610 |
| Capitaluri proprii | 1.424.896 | 1.338.442 | 1.221.728 | 1.045.690 | 984.267 | 890.678 | 872.282 | 712.468 | 445.849 | 309.968 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 7,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,09 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
28% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ANDRAMAR COM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ANDRAMAR COM SRL în 2025 a fost de 1.521.296 lei (1,52 mil. lei), în scădere cu 6,8% față de 2024.
În 2025, ANDRAMAR COM SRL a înregistrat un profit net de 113.121 lei.
Activitatea principală a ANDRAMAR COM SRL este Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN 4772).
ANDRAMAR COM SRL are sediul social la adresa Str. TUDOR VLADIMIRESCU, Bl. 5A, Et. P, Ap. 2, Municipiul Târgoviște, Jud. Dâmbovița.
Da. ANDRAMAR COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. ANDRAMAR COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].