ActivăSRL

ANDRALUCIA CONSTRUCT S.R.L.

Sat Ogrezeni Com. Ogrezeni, Jud. Giurgiu, 87170

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
24688382
Reg. Com.
J52/913/2008
Înființată
31 octombrie 2008
Vechime
17 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
112 mii lei
Profit net 2025
91 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 31.10.2008

Rezumat

Pe scurt

ANDRALUCIA CONSTRUCT S.R.L. (CUI 24688382) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Ogrezeni, județul Giurgiu, înființată în 2008. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 111.679 lei (-73% față de 2024) și un profit net de 90.831 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
24688382
Nr. Reg. Com.
J52/913/2008
EUID
ROONRC.J52/913/2008
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
31 octombrie 2008
Vechime
17 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Ogrezeni Com. Ogrezeni, Jud. Giurgiu, 87170

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • F••• MAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2009 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-72,8% față de 2024

111.679 RON

2024: 410.881 RON

0200k400k600k2009201020112019202020212022202320242025Anul 2009: 0 RONAnul 2010: 0 RONAnul 2011: 40.412 RONAnul 2019: 25.500 RONAnul 2020: 224.674 RONAnul 2021: 147.710 RONAnul 2022: 151.184 RONAnul 2023: 115.316 RONAnul 2024: 410.881 RONAnul 2025: 111.679 RON

Profit net 2025

+706,3% față de 2024

90.831 RON

2024: -14.981 RON

-200k-100k0100k200k2009201020112019202020212022202320242025Anul 2009: -1.467 RONAnul 2010: -1.650 RONAnul 2011: 4.690 RONAnul 2019: 20.397 RONAnul 2020: 125.086 RONAnul 2021: -107.234 RONAnul 2022: -81.743 RONAnul 2023: -90.402 RONAnul 2024: -14.981 RONAnul 2025: 90.831 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    112 mii lei
    Profit net
    91 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    411 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    115 mii lei
    Profit net
    -90 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    151 mii lei
    Profit net
    -82 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    148 mii lei
    Profit net
    -107 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    225 mii lei
    Profit net
    125 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    0
  • 2011

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2010

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2009

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
81%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 81,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,15Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 15% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
141%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

141% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2019

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  5. 2014

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  6. 2008

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Giurgiu cu nr. J52/913/2008, sub denumirea ANDRALUCIA CONSTRUCT SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ANDRALUCIA CONSTRUCT S.R.L.

Este ANDRALUCIA CONSTRUCT S.R.L. activă?

Da. ANDRALUCIA CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ANDRALUCIA CONSTRUCT S.R.L.?

Cifra de afaceri a ANDRALUCIA CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 111.679 lei, în scădere cu 73% față de 2024.

Ce profit a avut ANDRALUCIA CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

În 2025, ANDRALUCIA CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 90.831 lei.

Ce activitate are ANDRALUCIA CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a ANDRALUCIA CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul ANDRALUCIA CONSTRUCT S.R.L.?

ANDRALUCIA CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Sat Ogrezeni Com. Ogrezeni, Jud. Giurgiu, 87170.

ANDRALUCIA CONSTRUCT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. ANDRALUCIA CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

ANDRALUCIA CONSTRUCT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ANDRALUCIA CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ANDRALUCIA CONSTRUCT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].