ActivăSRL

ANDRADENT S.R.L.

Str. Inului Nr. 6, Mun. Arad, Jud. Arad, 310401

CAEN 3250: Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice

CUI
15932525
Reg. Com.
J02/1559/2003
Înființată
24 noiembrie 2003
Vechime
22 de ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
15 mii lei
Profit net 2025
-4 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 24.11.2003

Rezumat

Pe scurt

ANDRADENT S.R.L. (CUI 15932525) este o societate cu răspundere limitată activă din Arad, înființată în 2003. Activitatea principală este Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice (CAEN 3250).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 14.740 lei (-42% față de 2024) și o pierdere netă de 4.456 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15932525
Nr. Reg. Com.
J02/1559/2003
EUID
ROONRC.J02/1559/2003
Cod CAEN principal
3250 - Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice
Data înființării
24 noiembrie 2003
Vechime
22 de ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Inului Nr. 6, Mun. Arad, Jud. Arad, 310401

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ROVE••• AN••• CRIST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-41,5% față de 2024

14.740 RON

2024: 25.200 RON

020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 30.270 RONAnul 2017: 43.395 RONAnul 2018: 52.443 RONAnul 2019: 38.355 RONAnul 2020: 6.685 RONAnul 2021: 17.285 RONAnul 2022: 46.435 RONAnul 2023: 42.400 RONAnul 2024: 25.200 RONAnul 2025: 14.740 RON

Profit net 2025

+81,9% față de 2024

-4.456 RON

2024: -24.633 RON

-40k-20k020k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -22.101 RONAnul 2017: -28.451 RONAnul 2018: -24.483 RONAnul 2019: -36.066 RONAnul 2020: -15.383 RONAnul 2021: -16.941 RONAnul 2022: 1.128 RONAnul 2023: 8.441 RONAnul 2024: -24.633 RONAnul 2025: -4.456 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    -25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    46 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    -36 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    52 mii lei
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    43 mii lei
    Profit net
    -28 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-30%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 30,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,05Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 4,6% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
1.366%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

1.366% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2003

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Arad cu nr. J2/1559/2003, sub denumirea ANDRADENT SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ANDRADENT S.R.L.

Este ANDRADENT S.R.L. activă?

Da. ANDRADENT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ANDRADENT S.R.L.?

Cifra de afaceri a ANDRADENT S.R.L. în 2025 a fost de 14.740 lei, în scădere cu 42% față de 2024.

Ce profit a avut ANDRADENT S.R.L. în 2025?

În 2025, ANDRADENT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 4.456 lei.

Ce activitate are ANDRADENT S.R.L.?

Activitatea principală a ANDRADENT S.R.L. este Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice (CAEN 3250).

Unde are sediul ANDRADENT S.R.L.?

ANDRADENT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Inului Nr. 6, Mun. Arad, Jud. Arad, 310401.

ANDRADENT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. ANDRADENT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ANDRADENT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ANDRADENT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ANDRADENT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].