Marjă netă
SlabFirma a pierdut 5,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ANDRAD TRANS SRL (CUI 18050222) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Ștefăneștii de Sus, Comuna Ștefăneștii de Jos, județul Ilfov, înființată în 2005. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,51 mil. lei (-43% față de 2024) și o pierdere netă de 79.360 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2014 | 618.748 lei |
| 2017 | 1.502.812 lei |
| 2018 | 1.489.744 lei |
| 2019 | 1.375.240 lei |
| 2020 | 1.698.198 lei |
| 2021 | 1.528.021 lei |
| 2022 | 1.864.061 lei |
| 2023 | 1.900.346 lei |
| 2024 | 2.634.190 lei |
| 2025 | 1.508.099 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.508.099 | 2.634.190 | 1.900.346 | 1.864.061 | 1.528.021 | 1.698.198 | 1.375.240 | 1.489.744 | 1.502.812 | 618.748 |
| Profit net | -79.360 | 14.988 | 62.353 | 218.421 | 447.618 | 110.914 | 85.481 | -127.133 | 67.762 | -32.591 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 6 | 9 | 9 | 5 | 6 | 9 | 10 | 8 | 7 |
| Active imobilizate | 508.728 | 830.145 | 894.426 | 1.095.785 | 1.277.041 | 725.186 | 759.264 | 504.102 | 509.269 | 100.477 |
| Active circulante | 556.431 | 600.271 | 834.198 | 702.492 | 536.555 | 502.336 | 481.315 | 518.043 | 420.859 | 137.225 |
| Stocuri | 468.084 | 306.251 | 280.780 | 215.122 | 249.848 | 209.955 | 257.997 | 185.162 | 131.655 | 20.683 |
| Creanțe | 63.710 | 242.135 | 503.302 | 483.195 | 202.371 | 277.968 | 218.819 | 313.187 | 261.381 | 85.896 |
| Datorii | 420.908 | 723.481 | 851.459 | 983.100 | 1.216.955 | 1.080.963 | 1.200.750 | 1.069.574 | 850.424 | 115.981 |
| Capitaluri proprii | 640.888 | 720.249 | 879.136 | 816.782 | 598.362 | 150.743 | 39.829 | -47.429 | 79.704 | 121.721 |
Firma a pierdut 5,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,32 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
39% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ANDRAD TRANS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ANDRAD TRANS SRL în 2025 a fost de 1.508.099 lei (1,51 mil. lei), în scădere cu 43% față de 2024.
În 2025, ANDRAD TRANS SRL a înregistrat o pierdere netă de 79.360 lei.
Activitatea principală a ANDRAD TRANS SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
ANDRAD TRANS SRL are sediul social la adresa SPICULUI Nr. 3-5, Sat Ștefăneștii de Sus, Comuna Ștefăneștii de Jos, Jud. Ilfov, 77177.
Da. ANDRAD TRANS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ANDRAD TRANS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].