Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ANDRA & RAZVI COM SRL (CUI 17992752) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Hodoni, Comuna Satchinez, județul Timiș, înființată în 2005. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 766.438 lei (+8,2% față de 2024) și un profit net de 31.795 lei, cu 4 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 236.105 lei |
| 2017 | 284.142 lei |
| 2018 | 359.078 lei |
| 2019 | 479.614 lei |
| 2020 | 535.311 lei |
| 2021 | 516.174 lei |
| 2022 | 569.675 lei |
| 2023 | 665.751 lei |
| 2024 | 708.455 lei |
| 2025 | 766.438 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 766.438 | 708.455 | 665.751 | 569.675 | 516.174 | 535.311 | 479.614 | 359.078 | 284.142 | 236.105 |
| Profit net | 31.795 | -3.565 | 31.373 | 53.188 | 57.221 | 31.361 | 27.161 | -16.179 | -5.810 | 18.791 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 |
| Active imobilizate | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Active circulante | 85.142 | 72.510 | 70.823 | 76.893 | 51.998 | 51.109 | 66.041 | 25.045 | 25.053 | 41.871 |
| Stocuri | 25.372 | 8.655 | 14.538 | 22.403 | 18.220 | 13.012 | 49.884 | 9.925 | 15.644 | 28.832 |
| Creanțe | 31.175 | 9.597 | 2.689 | 2.038 | 2.038 | 16.735 | 7.580 | 8.046 | 8.120 | 9.284 |
| Datorii | 19.365 | 38.528 | 33.276 | 70.719 | 99.011 | 155.343 | 201.636 | 190.436 | 174.265 | 185.274 |
| Capitaluri proprii | 65.777 | 33.982 | 37.547 | 6.174 | -47.013 | -104.234 | -135.595 | -165.391 | -149.212 | -143.403 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,40 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
23% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ANDRA & RAZVI COM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ANDRA & RAZVI COM SRL în 2025 a fost de 766.438 lei, în creștere cu 8,2% față de 2024.
În 2025, ANDRA & RAZVI COM SRL a înregistrat un profit net de 31.795 lei.
Activitatea principală a ANDRA & RAZVI COM SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
ANDRA & RAZVI COM SRL are sediul social la adresa RENAȘTERII Nr. 8, CAMERA 1, Sat Hodoni, Comuna Satchinez, Jud. Timiș, 307367.
Da. ANDRA & RAZVI COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ANDRA & RAZVI COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].