ANDOR PRODUCT S.R.L.
Com. PLOPIS Nr. 174, Sat Iaz Com. Plopiş, Jud. Sălaj
CAEN 1581: Fabricarea pâinii; fabricarea produselor proaspete de patiserie
- CUI
- 9528906
- Reg. Com.
- J31/110/1997
- Înființată
- 8 mai 1997
- Vechime
- 29 de ani, 5 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 19.12.2007
Rezumat
Pe scurt
ANDOR PRODUCT S.R.L. (CUI 9528906) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Iaz, comuna Plopiș, județul Sălaj, înființată în 1997 și radiată în 2007. Activitatea principală era Fabricarea pâinii; fabricarea produselor proaspete de patiserie (CAEN 1581).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 9528906
- Nr. Reg. Com.
- J31/110/1997
- EUID
- ROONRC.J31/110/1997
- Cod CAEN principal
- 1581 - Fabricarea pâinii; fabricarea produselor proaspete de patiserie
- Data înființării
- 8 mai 1997
- Vechime
- 29 de ani, 5 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Com. PLOPIS Nr. 174, Sat Iaz Com. Plopiş, Jud. Sălaj
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (0)
- -
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2024
Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2003
- 2007
Radierea din Registrul Comerțului
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 1997
Înregistrarea în scopuri de TVA
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Sălaj cu nr. J31/110/1997, sub denumirea ANDOR PRODUCT SRL.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre ANDOR PRODUCT S.R.L.
Este ANDOR PRODUCT S.R.L. activă?
Nu. ANDOR PRODUCT S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2007.
Ce activitate avea ANDOR PRODUCT S.R.L.?
Activitatea principală a ANDOR PRODUCT S.R.L. era Fabricarea pâinii; fabricarea produselor proaspete de patiserie (CAEN 1581).
Unde avea sediul ANDOR PRODUCT S.R.L.?
ANDOR PRODUCT S.R.L. avea sediul social la adresa Com. PLOPIS Nr. 174, Sat Iaz Com. Plopiș, Jud. Sălaj.
ANDOR PRODUCT S.R.L. are datorii la ANAF?
Nu. ANDOR PRODUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre ANDOR PRODUCT S.R.L.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].