ANDOCS COM SRL Funcțiune SRL

Înființată 18.07.2003
Str. Traian Nr. 161, Sc. B, Et. 1, Ap. 2, Bucureşti Sectorul 2, Jud. Bucureşti, 70000 4773, Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice

Prezentare

Pe scurt

ANDOCS COM SRL (CUI 15601114) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 2), înființată în 2003. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice (CAEN 4773).

În 2021 a raportat o cifră de afaceri de 236.736 lei (+2.818% față de 2020) și un profit net de 188.472 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2021
236,7 miilei
+2.818,3%, față de 2020
Profit net 2021
188,5 miilei
+460,0%, față de 2020
Angajați 2021
0
−100,0%, față de 2020
Marjă netă
79,6%
Capital social
200lei
Vechime
23ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2012-2021
Cifra de afaceri
AnValoare
20120 lei
20130 lei
20140 lei
201538.528 lei
20160 lei
20170 lei
20180 lei
2019-
20208.112 lei
2021236.736 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2021202020192018201720162015201420132012
Cifra de afaceri236.7368.112-00038.528000
Profit net188.47233.658-31.053-7.932-4.902-6.3311-4.759-4.979-4.946
Număr mediu de angajați011111-111
Active imobilizate0-76.98780.15482.09784.04085.983696.886671.295675.181
Active circulante202.4727.4991725.88032.73432.73439.71739.59339.59342.793
Stocuri0--23.12623.12623.12623.12623.12623.12623.126
Creanțe51.4827.178-33.8733.87313.03913.08113.08116.822
Datorii19.99313.492116.655114.632115.496112.538115.132714.917652.511681.731
Capitaluri proprii182.479-5.993-39.651-8.598-6654.23610.56821.56258.37736.243
Ultimul bilanț: 2021. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2021

Marjă netă

Bun
80% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 79,6 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
10,13 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 10,13 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
9,9% Față de anul anterior: în scădere

9,9% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 18.07.2003

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
15601114
Nr. Reg. Com.
J40/9898/2003
EUID
ROONRC.J40/9898/2003
Cod CAEN principal
4773, Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice
Data înființării
18 iulie 2003
Vechime
23 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2021)
Adresă sediu
Str. Traian Nr. 161, Sc. B, Et. 1, Ap. 2, Bucureşti Sectorul 2, Jud. Bucureşti, 70000
Domiciliu fiscal
Str. Traian Nr. 161, Sector 2 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 24042

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • BU••• MADA••• NECU•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2024
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2021
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2012
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2005
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2003
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/9898/2003. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre ANDOCS COM SRL

Este ANDOCS COM SRL activă?

Da. ANDOCS COM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ANDOCS COM SRL?

Cifra de afaceri a ANDOCS COM SRL în 2021 a fost de 236.736 lei, în creștere cu 2.818% față de 2020.

Ce profit a avut ANDOCS COM SRL în 2021?

În 2021, ANDOCS COM SRL a înregistrat un profit net de 188.472 lei.

Ce activitate are ANDOCS COM SRL?

Activitatea principală a ANDOCS COM SRL este Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice (CAEN 4773).

Unde are sediul ANDOCS COM SRL?

ANDOCS COM SRL are sediul social la adresa Str. Traian Nr. 161, Sc. B, Et. 1, Ap. 2, București Sectorul 2, Jud. București, 70000.

ANDOCS COM SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ANDOCS COM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ANDOCS COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. ANDOCS COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ANDOCS COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].