ActivăSRL

ANDIMAR DRIVE SRL

Aleea Negoiu Nr. 5, Sc. 2, Et. 2, Ap. 16, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400676

CAEN 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CUI
35908351
Reg. Com.
J2016001402123
Înființată
4 aprilie 2016
Vechime
10 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
69 mii lei
Profit net 2025
-5 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 04.04.2016

Rezumat

Pe scurt

ANDIMAR DRIVE SRL (CUI 35908351) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2016. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 68.784 lei (-6,7% față de 2024) și o pierdere netă de 5.453 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35908351
Nr. Reg. Com.
J2016001402123
EUID
ROONRC.J12/1402/2016
Cod CAEN principal
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Data înființării
4 aprilie 2016
Vechime
10 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea Negoiu Nr. 5, Sc. 2, Et. 2, Ap. 16, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400676

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • T••• A••• ILE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-6,7% față de 2024

68.784 RON

2024: 73.710 RON

025k50k75k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 71.260 RONAnul 2018: 84.437 RONAnul 2019: 63.827 RONAnul 2020: 32.465 RONAnul 2021: 25.100 RONAnul 2022: 29.170 RONAnul 2023: 44.092 RONAnul 2024: 73.710 RONAnul 2025: 68.784 RON

Profit net 2025

-7275,0% față de 2024

-5.453 RON

2024: 76 RON

-20k020k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -4.075 RONAnul 2017: 23.747 RONAnul 2018: 28.888 RONAnul 2019: 9.532 RONAnul 2020: 9.037 RONAnul 2021: 9.259 RONAnul 2022: 431 RONAnul 2023: -16.351 RONAnul 2024: 76 RONAnul 2025: -5.453 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    69 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    74 mii lei
    Profit net
    76 lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    44 mii lei
    Profit net
    -16 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    29 mii lei
    Profit net
    431 lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    32 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    64 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    84 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    71 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-7,9%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 7,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
27,03Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 27,03 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
3,2%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

3,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1402/2016.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ANDIMAR DRIVE SRL

Este ANDIMAR DRIVE SRL activă?

Da. ANDIMAR DRIVE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ANDIMAR DRIVE SRL?

Cifra de afaceri a ANDIMAR DRIVE SRL în 2025 a fost de 68.784 lei, în scădere cu 6,7% față de 2024.

Ce profit a avut ANDIMAR DRIVE SRL în 2025?

În 2025, ANDIMAR DRIVE SRL a înregistrat o pierdere netă de 5.453 lei.

Ce activitate are ANDIMAR DRIVE SRL?

Activitatea principală a ANDIMAR DRIVE SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

Unde are sediul ANDIMAR DRIVE SRL?

ANDIMAR DRIVE SRL are sediul social la adresa Aleea Negoiu Nr. 5, Sc. 2, Et. 2, Ap. 16, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400676.

ANDIMAR DRIVE SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ANDIMAR DRIVE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ANDIMAR DRIVE SRL are datorii la ANAF?

Nu. ANDIMAR DRIVE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ANDIMAR DRIVE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].