Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 29,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ANDELA COM IMPEX SRL (CUI 6753598) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Luduș, Oraș Luduș, județul Mureș, înființată în 1994. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4719).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 49.066 lei (+5,3% față de 2024) și un profit net de 14.495 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 61.808 lei |
| 2017 | 60.203 lei |
| 2018 | 59.967 lei |
| 2019 | 60.797 lei |
| 2020 | 36.078 lei |
| 2021 | 42.958 lei |
| 2022 | 50.518 lei |
| 2023 | 52.808 lei |
| 2024 | 46.602 lei |
| 2025 | 49.066 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 49.066 | 46.602 | 52.808 | 50.518 | 42.958 | 36.078 | 60.797 | 59.967 | 60.203 | 61.808 |
| Profit net | 14.495 | 14.570 | 16.299 | -1.584 | -2.610 | -8.512 | -13.031 | -9.095 | -8.653 | -1.706 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | 10 | 10 |
| Active circulante | 99.404 | 90.800 | 86.130 | 70.596 | 92.112 | 104.158 | 101.723 | 98.860 | 105.483 | 110.423 |
| Stocuri | 94.875 | 81.854 | 76.315 | 70.235 | 90.322 | 101.423 | 99.918 | 96.661 | 99.567 | 107.261 |
| Creanțe | - | - | - | - | - | - | 83 | 83 | 83 | 83 |
| Datorii | 93.567 | 99.457 | 109.357 | 110.009 | 129.941 | 139.377 | 128.333 | 112.438 | 109.976 | 106.263 |
| Capitaluri proprii | 5.837 | -8.657 | -23.227 | -39.413 | -37.829 | -35.219 | -26.610 | -13.578 | -4.483 | 4.170 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 29,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,06 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
94% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ANDELA COM IMPEX SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ANDELA COM IMPEX SRL în 2025 a fost de 49.066 lei, în creștere cu 5,3% față de 2024.
În 2025, ANDELA COM IMPEX SRL a înregistrat un profit net de 14.495 lei.
Activitatea principală a ANDELA COM IMPEX SRL este Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4719).
ANDELA COM IMPEX SRL are sediul social la adresa VÎNĂTORILOR Nr. 20, Loc. Luduș, Oraș Luduș, Jud. Mureș.
Da. ANDELA COM IMPEX SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ANDELA COM IMPEX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].