ANDCAR SRL
Calea MOROENI Nr. 32, Bl. 22, Ap. 3, Orş. Sinaia, Jud. Prahova
CAEN 2640: Fabricarea produselor electronice de larg consum
- CUI
- 3755330
- Reg. Com.
- J29/777/1993
- Înființată
- 19 martie 1993
- Vechime
- 33 de ani, 7 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 29.03.2002
Rezumat
Pe scurt
ANDCAR SRL (CUI 3755330) a fost o societate cu răspundere limitată din Sinaia, județul Prahova, înființată în 1993 și radiată în 2002. Activitatea principală era Fabricarea produselor electronice de larg consum (CAEN 2640).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 3755330
- Nr. Reg. Com.
- J29/777/1993
- EUID
- ROONRC.J29/777/1993
- Cod CAEN principal
- 2640 - Fabricarea produselor electronice de larg consum
- Data înființării
- 19 martie 1993
- Vechime
- 33 de ani, 7 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Calea MOROENI Nr. 32, Bl. 22, Ap. 3, Orş. Sinaia, Jud. Prahova
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- DON••• ADR•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2002
Radierea din Registrul Comerțului
- 1993
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Prahova cu nr. J29/777/1993.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre ANDCAR SRL
Este ANDCAR SRL activă?
Nu. ANDCAR SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2002.
Ce activitate avea ANDCAR SRL?
Activitatea principală a ANDCAR SRL era Fabricarea produselor electronice de larg consum (CAEN 2640).
Unde avea sediul ANDCAR SRL?
ANDCAR SRL avea sediul social la adresa Calea MOROENI Nr. 32, Bl. 22, Ap. 3, Orș. Sinaia, Jud. Prahova.
ANDCAR SRL are datorii la ANAF?
Nu. ANDCAR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre ANDCAR SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].