Marjă netă
SlabFirma a pierdut 28,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
AND CON TRANS SRL (CUI 23671463) a fost o societate cu răspundere limitată din Giurgiu, înființată în 2008 și radiată în 2021. Activitatea principală era Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
Ultimul bilanț, din 2019, arată o cifră de afaceri de 96.302 lei (-43% față de 2018) și o pierdere netă de 27.876 lei, fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2010 | 99.471 lei |
| 2011 | 164.126 lei |
| 2012 | 196.164 lei |
| 2013 | 231.543 lei |
| 2014 | 262.951 lei |
| 2015 | 338.111 lei |
| 2016 | 286.738 lei |
| 2017 | 207.874 lei |
| 2018 | 170.404 lei |
| 2019 | 96.302 lei |
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 96.302 | 170.404 | 207.874 | 286.738 | 338.111 | 262.951 | 231.543 | 196.164 | 164.126 | 99.471 |
| Profit net | -27.876 | -17.703 | 4.859 | -3.944 | 2 | 13.004 | 24.368 | 77.950 | 53.133 | 25.702 |
| Număr mediu de angajați | - | 2 | - | 2 | - | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 10.910 | 13.465 | - | - | 522 | 13.388 | 16.522 | 32.032 | 48.952 | 31.196 |
| Active circulante | 197.405 | 220.112 | 248.765 | 238.953 | 261.666 | 307.081 | 275.144 | 186.667 | 117.448 | 77.904 |
| Stocuri | - | 1.391 | 1.391 | 1.391 | 1.075 | 1.066 | 1.332 | 1.100 | 1.075 | 1.100 |
| Creanțe | 168.056 | 169.126 | 167.259 | 167.259 | 170.851 | 164.657 | 168.972 | 187.897 | 62.560 | - |
| Datorii | 15.128 | 12.514 | 9.999 | 5.046 | 24.337 | 62.524 | 33.721 | 38.216 | 10.775 | 6.607 |
| Capitaluri proprii | 193.187 | 221.063 | 238.766 | 233.907 | 237.851 | 257.945 | 257.945 | 180.483 | 155.625 | 102.493 |
Firma a pierdut 28,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 13,05 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
7,3% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. AND CON TRANS SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2021.
Cifra de afaceri a AND CON TRANS SRL în 2019 a fost de 96.302 lei, în scădere cu 43% față de 2018.
În 2019, AND CON TRANS SRL a înregistrat o pierdere netă de 27.876 lei.
Activitatea principală a AND CON TRANS SRL era Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
AND CON TRANS SRL avea sediul social la adresa Str. NEGRU VODĂ, Bl. 34/853, Sc. A, Ap. 18, CAMERA 2, Municipiul Giurgiu, Jud. Giurgiu.
Nu. AND CON TRANS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].