ActivăSRL

ANCOR STUDIO SRL

Str. Nădăşel Nr. 15, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400267

CAEN 3312: Repararea și întreținerea mașinilor

CUI
28086126
Reg. Com.
J12/387/2011
Înființată
24 februarie 2011
Vechime
15 ani, 7 luni
Profit net 2025
-9 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 24.02.2011

Rezumat

Pe scurt

ANCOR STUDIO SRL (CUI 28086126) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2011. Activitatea principală este Repararea și întreținerea mașinilor (CAEN 3312).

În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 8.978 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
28086126
Nr. Reg. Com.
J12/387/2011
EUID
ROONRC.J12/387/2011
Cod CAEN principal
3312 - Repararea și întreținerea mașinilor
Data înființării
24 februarie 2011
Vechime
15 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Nădăşel Nr. 15, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400267

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • CORO••• ANDR••• NEL•••
  • CORO••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-

2024: 2.700 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 34.910 RONAnul 2017: 33.400 RONAnul 2018: 46.801 RONAnul 2019: 54.020 RONAnul 2020: 56.333 RONAnul 2021: 56.600 RONAnul 2022: 77.190 RONAnul 2023: 65.710 RONAnul 2024: 2.700 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

-2539,7% față de 2024

-8.978 RON

2024: 368 RON

-20k020k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.721 RONAnul 2017: 5.889 RONAnul 2018: 17.174 RONAnul 2019: 9.825 RONAnul 2020: 23.710 RONAnul 2021: 16.889 RONAnul 2022: 31.843 RONAnul 2023: 21.653 RONAnul 2024: 368 RONAnul 2025: -8.978 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    368 lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    66 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    77 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    57 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    56 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    47 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    33 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—
2021202220232024

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
396,24Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 396,24 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0,2%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

0,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2011

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/387/2011.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ANCOR STUDIO SRL

Este ANCOR STUDIO SRL activă?

Da. ANCOR STUDIO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut ANCOR STUDIO SRL în 2025?

În 2025, ANCOR STUDIO SRL a înregistrat o pierdere netă de 8.978 lei.

Ce activitate are ANCOR STUDIO SRL?

Activitatea principală a ANCOR STUDIO SRL este Repararea și întreținerea mașinilor (CAEN 3312).

Unde are sediul ANCOR STUDIO SRL?

ANCOR STUDIO SRL are sediul social la adresa Str. Nădășel Nr. 15, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400267.

ANCOR STUDIO SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ANCOR STUDIO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ANCOR STUDIO SRL are datorii la ANAF?

Nu. ANCOR STUDIO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ANCOR STUDIO SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].