ANAEDY 2000 SRL Radiată SRL

Înființată 12.06.2007
Str. ABRUD Nr. 40, LOT 1,C1, Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa 9602, Coafură și alte activități de înfrumusețare

Prezentare

Pe scurt

ANAEDY 2000 SRL (CUI 21914523) a fost o societate cu răspundere limitată din Constanța, înființată în 2007 și radiată în 2016. Activitatea principală era Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

Ultimul bilanț, din 2014, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 1.580 lei, fără angajați declarați.

Cifra de afaceri 2015
0lei
Profit net 2015
0lei
+100,0%, față de 2014
Angajați 2015
0
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
19ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2015
Cifra de afaceri
AnValoare
200846.968 lei
200927.784 lei
201015.969 lei
201141.373 lei
2012300.941 lei
2013138.593 lei
20140 lei
20150 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20152014201320122011201020092008
Cifra de afaceri00138.593300.94141.37315.96927.78446.968
Profit net0-1.580-2.959-40.652-2.743-24.446-38.275-26.762
Număr mediu de angajați0014182444
Active imobilizate1.6121.6123.6814.2204.7612.2423.0823.922
Active circulante5.3425.3425.33559.26458.37538.51928.88244.292
Stocuri32632632656.84257.06636.92028.10523.601
Creanțe4.9484.9484.9481354011.2496462.996
Datorii147.582147.582148.064199.573158.306133.16296.29073.998
Capitaluri proprii-140.361-140.361-138.781-135.822-95.170-92.401-64.059-25.784
Ultimul bilanț: 2015. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2015

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,04 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante acoperă doar 3,6% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
2.044% Față de anul anterior: stabil

2.044% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 18.05.2016

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
21914523
Nr. Reg. Com.
J13/1944/2007
EUID
ROONRC.J13/1944/2007
Cod CAEN principal
9602, Coafură și alte activități de înfrumusețare
Data înființării
12 iunie 2007
Vechime
19 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2015)
Adresă sediu
Str. ABRUD Nr. 40, LOT 1,C1, Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa
Domiciliu fiscal
Str. Abrud Nr. 40, Mun. Constanţa, Jud. Constanţa, 900308

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0721••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • VICTO••• S•••Lichidator judiciar, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2016
  1. Stări încheiate la ONRC Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Suspendare procedură faliment; Certificat de înmatriculare preschimbat. ONRC
  2. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
  3. Stare nouă la ONRC: Suspendare procedură faliment ONRC
  4. Stare încheiată la ONRC: Faliment ONRC
2015
  1. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2012
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2007
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Constanța cu nr. J13/1944/2007. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre ANAEDY 2000 SRL

Este ANAEDY 2000 SRL activă?

Nu. ANAEDY 2000 SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2016.

Ce profit a avut ANAEDY 2000 SRL în 2014?

În 2014, ANAEDY 2000 SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.580 lei.

Ce activitate avea ANAEDY 2000 SRL?

Activitatea principală a ANAEDY 2000 SRL era Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

Unde avea sediul ANAEDY 2000 SRL?

ANAEDY 2000 SRL avea sediul social la adresa Str. ABRUD Nr. 40, LOT 1,C1, Municipiul Constanța, Jud. Constanța.

ANAEDY 2000 SRL are datorii la ANAF?

Nu. ANAEDY 2000 SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ANAEDY 2000 SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].