AN-DAMI COM SRL
Str. Diaconu Coresi, Bl. 13, Sc. A, Ap. 20, Mun. Târgovişte, Jud. Dâmboviţa, 130108
CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- CUI
- 15123176
- Reg. Com.
- J2003000016152
- Înființată
- 10 ianuarie 2003
- Vechime
- 23 de ani, 9 luni
- Cifra de afaceri 2021
- 693 mii lei
- Profit net 2021
- -30 mii lei
- Angajați 2021
- 6
Situație fiscală (ANAF)
- Activă fiscal
- Plătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 10.01.2003
Rezumat
Pe scurt
AN-DAMI COM SRL (CUI 15123176) este o societate cu răspundere limitată activă din Târgoviște, județul Dâmbovița, înființată în 2003. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
În 2021 a raportat o cifră de afaceri de 693.218 lei (+6,2% față de 2020) și o pierdere netă de 30.208 lei, cu 6 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 15123176
- Nr. Reg. Com.
- J2003000016152
- EUID
- ROONRC.J2003000016152
- Cod CAEN principal
- 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- Data înființării
- 10 ianuarie 2003
- Vechime
- 23 de ani, 9 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. Diaconu Coresi, Bl. 13, Sc. A, Ap. 20, Mun. Târgovişte, Jud. Dâmboviţa, 130108
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (2)
- AM••• MARI•••
- AM••• VIO•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2012 - 2021, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2021
+6,2% față de 2020693.218 RON
2020: 652.865 RON
Profit net 2021
-2231,8% față de 2020-30.208 RON
2020: 1.417 RON
Evoluție pe ani
2021
- Cifra de afaceri
- 693 mii lei
- Profit net
- -30 mii lei
- Angajați
- 6
2020
- Cifra de afaceri
- 653 mii lei
- Profit net
- 1 mii lei
- Angajați
- 5
2019
- Cifra de afaceri
- 783 mii lei
- Profit net
- -57 mii lei
- Angajați
- 8
2018
- Cifra de afaceri
- 729 mii lei
- Profit net
- -57 mii lei
- Angajați
- 7
2017
- Cifra de afaceri
- 632 mii lei
- Profit net
- -54 mii lei
- Angajați
- 6
2016
- Cifra de afaceri
- 557 mii lei
- Profit net
- -46 mii lei
- Angajați
- 7
2015
- Cifra de afaceri
- 607 mii lei
- Profit net
- 6 lei
- Angajați
- -
2014
- Cifra de afaceri
- 354 mii lei
- Profit net
- -67 mii lei
- Angajați
- 5
2013
- Cifra de afaceri
- 309 mii lei
- Profit net
- -18 mii lei
- Angajați
- 4
2012
- Cifra de afaceri
- 245 mii lei
- Profit net
- -59 mii lei
- Angajați
- 3
Analiză
Indicatori financiari 2021
Firma a pierdut 4,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 27% din datorii.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
229% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2024
Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2006
- 2020
Cel mai mare profit net din istoric
- 2008
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
- 2003
Înregistrarea în scopuri de TVA
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Dâmbovița cu nr. J15/16/2003.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre AN-DAMI COM SRL
Este AN-DAMI COM SRL activă?
Da. AN-DAMI COM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Care este cifra de afaceri a AN-DAMI COM SRL?
Cifra de afaceri a AN-DAMI COM SRL în 2021 a fost de 693.218 lei, în creștere cu 6,2% față de 2020.
Ce profit a avut AN-DAMI COM SRL în 2021?
În 2021, AN-DAMI COM SRL a înregistrat o pierdere netă de 30.208 lei.
Ce activitate are AN-DAMI COM SRL?
Activitatea principală a AN-DAMI COM SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
Unde are sediul AN-DAMI COM SRL?
AN-DAMI COM SRL are sediul social la adresa Str. Diaconu Coresi, Bl. 13, Sc. A, Ap. 20, Mun. Târgoviște, Jud. Dâmbovița, 130108.
AN-DAMI COM SRL este plătitoare de TVA?
Da. AN-DAMI COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
AN-DAMI COM SRL are datorii la ANAF?
Nu. AN-DAMI COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre AN-DAMI COM SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].