Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
AMYRA COMPANY CONSTRUCT SRL (CUI 34716005) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Poenari, Comuna Ulmi, județul Giurgiu, înființată în 2015. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 50.522 lei (+307% față de 2024) și un profit net de 2.671 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 43.569 lei |
| 2017 | 55.202 lei |
| 2018 | 101.859 lei |
| 2019 | 136.053 lei |
| 2020 | 83.285 lei |
| 2021 | 58.025 lei |
| 2022 | 102.301 lei |
| 2023 | 41.877 lei |
| 2024 | 12.416 lei |
| 2025 | 50.522 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 50.522 | 12.416 | 41.877 | 102.301 | 58.025 | 83.285 | 136.053 | 101.859 | 55.202 | 43.569 |
| Profit net | 2.671 | -31.049 | -10.258 | 3.773 | 18.443 | -70.536 | 42.226 | 79.094 | 26.007 | 1.130 |
| Număr mediu de angajați | - | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | - | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 4.099 | 2.720 | 19.421 | 41.942 | 64.462 | 86.983 | 65.806 | 86.898 | 2.530 | 9.278 |
| Active circulante | 59.512 | 57.220 | 113.124 | 129.204 | 167.974 | 133.002 | 159.746 | 102.764 | 44.334 | 18.347 |
| Stocuri | 21.682 | 14.668 | 16.054 | 29.995 | 29.551 | 30.485 | 34.473 | 34.130 | 21.331 | 10.226 |
| Creanțe | 3.513 | 162 | 11.028 | 11.105 | 11.485 | 10.791 | -506 | 897 | 16.639 | - |
| Datorii | 23.295 | 22.295 | 63.850 | 72.193 | 137.256 | 143.248 | 78.279 | 84.614 | 20.910 | 27.678 |
| Capitaluri proprii | 40.316 | 37.645 | 68.695 | 98.953 | 95.180 | 76.737 | 147.273 | 105.048 | 25.954 | -53 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,55 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
37% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. AMYRA COMPANY CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a AMYRA COMPANY CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 50.522 lei, în creștere cu 307% față de 2024.
În 2025, AMYRA COMPANY CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 2.671 lei.
Activitatea principală a AMYRA COMPANY CONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
AMYRA COMPANY CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Principală Nr. 1A, Sat Poenari, Comuna Ulmi, Jud. Giurgiu, 87237.
Nu. AMYRA COMPANY CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. AMYRA COMPANY CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].