Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 9.048,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
AMV STYLE SRL (CUI 13406613) este o societate cu răspundere limitată activă din Târgu Jiu, județul Gorj, înființată în 2000. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al autovehiculelor (CAEN 4671).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 6.723 lei (-58% față de 2024) și un profit net de 608.307 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 14.607.246 lei |
| 2017 | 12.373.443 lei |
| 2018 | 9.042.930 lei |
| 2019 | 10.629.239 lei |
| 2020 | 32.763.554 lei |
| 2021 | 10.785.772 lei |
| 2022 | -50.843 lei |
| 2023 | 61.110 lei |
| 2024 | 16.134 lei |
| 2025 | 6.723 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 6.723 | 16.134 | 61.110 | -50.843 | 10.785.772 | 32.763.554 | 10.629.239 | 9.042.930 | 12.373.443 | 14.607.246 |
| Profit net | 608.307 | -38.527 | 289.900 | 520.255 | 841.832 | 1.958.101 | 1.235.770 | 512.814 | 1.033.118 | 896.911 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 0 | 1 | 5 | 5 | 11 | 11 | 12 | 12 | 9 |
| Active imobilizate | 2.433.811 | 4.214.792 | 4.470.184 | 5.361.983 | 7.086.033 | 7.037.821 | 7.938.927 | 9.757.932 | 8.745.652 | 6.562.417 |
| Active circulante | 4.832.924 | 5.776.146 | 7.887.532 | 9.689.989 | 9.455.503 | 16.552.227 | 12.944.030 | 20.881.210 | 19.131.200 | 24.665.541 |
| Stocuri | - | - | - | 11.152 | 46.072 | 185.364 | 210.272 | 226.837 | 14.931 | 75.491 |
| Creanțe | 4.093.571 | 4.424.727 | 6.194.022 | 6.278.402 | 6.712.682 | 13.362.923 | 9.042.002 | 16.104.993 | 17.538.640 | 18.326.187 |
| Datorii | 272.019 | 2.375.746 | 4.692.759 | 7.156.138 | 7.201.324 | 13.862.932 | 12.468.392 | 22.388.533 | 19.391.300 | 23.664.407 |
| Capitaluri proprii | 6.994.716 | 7.159.213 | 7.207.564 | 7.438.441 | 9.340.212 | 9.727.116 | 8.414.565 | 8.975.154 | 8.485.552 | 7.563.551 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 9.048,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 17,77 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
3,7% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. AMV STYLE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a AMV STYLE SRL în 2025 a fost de 6.723 lei, în scădere cu 58% față de 2024.
În 2025, AMV STYLE SRL a înregistrat un profit net de 608.307 lei.
Activitatea principală a AMV STYLE SRL este Comerț cu ridicata al autovehiculelor (CAEN 4671).
AMV STYLE SRL are sediul social la adresa Str. VICTORIEI, Bl. 37, Sc. 1, Et. 3, Ap. 14, Municipiul Târgu Jiu, Jud. Gorj, 1400.
Da. AMV STYLE SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. AMV STYLE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].