AMRA PROIECT SRL Radiată SRL

Înființată 14.10.2009 Radiată 22.12.2022
camera nr. 1, Sat Budieni, Comuna Scoarta, Jud. Gorj, 0210140 7112, Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Prezentare

Pe scurt

AMRA PROIECT SRL (CUI 26104366) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Budieni, Comuna Scoarta, județul Gorj, înființată în 2009 și radiată în 2022. Activitatea principală era Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Ultimul bilanț, din 2015, arată o cifră de afaceri de 14.765 lei (+131% față de 2014) și un profit net de 1 lei, fără angajați declarați.

Cifra de afaceri 2015
14,8 miilei
+130,7%, față de 2014
Profit net 2015
1lei
−100,0%, față de 2014
Angajați 2015
-
Marjă netă
0%
Capital social
200lei
Vechime
17ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2009-2015
Cifra de afaceri
AnValoare
20091.800 lei
2010-
201138.079 lei
2012281.412 lei
201357.912 lei
20146.400 lei
201514.765 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2015201420132012201120102009
Cifra de afaceri14.7656.40057.912281.41238.079-1.800
Profit net12.4532.78825.705-17.948-5.409594
Număr mediu de angajați-0012--
Active imobilizate4.1696.0059.14511.07113.2095.6313.518
Active circulante52.35036.38931.57152.05956.64675684
Stocuri11.02891912.52756.211--
Creanțe36.26930.6268.7275.66263--
Datorii3.48128334.78659.98892.41810.3213.408
Capitaluri proprii53.03842.1115.9303.142-22.563-4.615794
Ultimul bilanț: 2015. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2015

Marjă netă

De urmărit
0% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
15,04 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 15,04 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
6,2% Față de anul anterior: în creștere

6,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată din 22.12.2022. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 22.12.2022

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
26104366
Nr. Reg. Com.
J18/498/2009
EUID
ROONRC.J18/498/2009
Cod CAEN principal
7112, Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
14 octombrie 2009
Vechime
17 ani
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2015)
Adresă sediu
camera nr. 1, Sat Budieni, Comuna Scoarta, Jud. Gorj, 0210140
Domiciliu fiscal
Budieni Nr. 47, Sat Budieni Com. Scoarţa, Jud. Gorj, 217427

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • BONCULE••• ALEXAN•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2023
  1. Stări încheiate la ONRC Dizolvare judiciară, cf art.237 din Legea nr. 31/1990; Certificat de înmatriculare preschimbat. ONRC
2022
  1. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
  2. Stare nouă la ONRC: Dizolvare judiciară, cf art.237 din Legea nr. 31/1990 ONRC
  3. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
2020
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2014
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2012
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  3. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2009
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Gorj cu nr. J18/498/2009. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre AMRA PROIECT SRL

Este AMRA PROIECT SRL activă?

Nu. AMRA PROIECT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2022.

Care este cifra de afaceri a AMRA PROIECT SRL?

Cifra de afaceri a AMRA PROIECT SRL în 2015 a fost de 14.765 lei, în creștere cu 131% față de 2014.

Ce profit a avut AMRA PROIECT SRL în 2015?

În 2015, AMRA PROIECT SRL a înregistrat un profit net de 1 lei.

Ce activitate avea AMRA PROIECT SRL?

Activitatea principală a AMRA PROIECT SRL era Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde avea sediul AMRA PROIECT SRL?

AMRA PROIECT SRL avea sediul social la adresa camera nr. 1, Sat Budieni, Comuna Scoarta, Jud. Gorj, 0210140.

AMRA PROIECT SRL are datorii la ANAF?

Nu. AMRA PROIECT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AMRA PROIECT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].