ActivăSRL

AMPRENTA STUDIO S.R.L.

Str. Horea Nr. 32, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410080

CAEN 7111: Activități de arhitectură

CUI
65980
Reg. Com.
J05/400/1992
Înființată
11 februarie 1992
Vechime
34 de ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
104 mii lei
Profit net 2025
-1 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 26.11.1992

Rezumat

Pe scurt

AMPRENTA STUDIO S.R.L. (CUI 65980) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 1992. Activitatea principală este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 103.726 lei (+147% față de 2024) și o pierdere netă de 1.202 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
65980
Nr. Reg. Com.
J05/400/1992
EUID
ROONRC.J05/400/1992
Cod CAEN principal
7111 - Activități de arhitectură
Data înființării
11 februarie 1992
Vechime
34 de ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Horea Nr. 32, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410080

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ZOTE••• ROB••• EU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+146,6% față de 2024

103.726 RON

2024: 42.061 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 88.539 RONAnul 2017: 24.365 RONAnul 2018: 46.421 RONAnul 2019: 20.273 RONAnul 2020: 147.274 RONAnul 2021: 252.903 RONAnul 2022: 53.024 RONAnul 2023: 88.167 RONAnul 2024: 42.061 RONAnul 2025: 103.726 RON

Profit net 2025

+95,5% față de 2024

-1.202 RON

2024: -26.704 RON

-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 45.500 RONAnul 2017: -4.561 RONAnul 2018: -6.182 RONAnul 2019: -3.306 RONAnul 2020: -19.114 RONAnul 2021: 146.406 RONAnul 2022: 30.350 RONAnul 2023: 3.549 RONAnul 2024: -26.704 RONAnul 2025: -1.202 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    104 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    -27 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    88 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    53 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    253 mii lei
    Profit net
    146 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    147 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    20 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    46 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    24 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    89 mii lei
    Profit net
    46 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-1,2%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 1,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,83Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 83% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
85%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

85% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/400/1992, sub denumirea AMPRENTA STUDIO SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre AMPRENTA STUDIO S.R.L.

Este AMPRENTA STUDIO S.R.L. activă?

Da. AMPRENTA STUDIO S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a AMPRENTA STUDIO S.R.L.?

Cifra de afaceri a AMPRENTA STUDIO S.R.L. în 2025 a fost de 103.726 lei, în creștere cu 147% față de 2024.

Ce profit a avut AMPRENTA STUDIO S.R.L. în 2025?

În 2025, AMPRENTA STUDIO S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 1.202 lei.

Ce activitate are AMPRENTA STUDIO S.R.L.?

Activitatea principală a AMPRENTA STUDIO S.R.L. este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

Unde are sediul AMPRENTA STUDIO S.R.L.?

AMPRENTA STUDIO S.R.L. are sediul social la adresa Str. Horea Nr. 32, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410080.

AMPRENTA STUDIO S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. AMPRENTA STUDIO S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

AMPRENTA STUDIO S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. AMPRENTA STUDIO S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AMPRENTA STUDIO S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].