AMPLE SOLUTIONS SRL Funcțiune SRL

Înființată 20.01.2017
POLONĂ Nr. 37, Et. 2, Ap. 17, Bucureşti Sectorul 1, Jud. Bucureşti, 10492 5814, Activități de editare a revistelor și periodicelor

Prezentare

Pe scurt

AMPLE SOLUTIONS SRL (CUI 36936562) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 2017. Activitatea principală este Activități de editare a revistelor și periodicelor (CAEN 5814).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 280.020 lei (+15% față de 2024) și un profit net de 117.151 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
280 miilei
+14,7%, față de 2024
Profit net 2025
117,2 miilei
+4,8%, față de 2024
Angajați 2025
1
0,0%, față de 2024
Marjă netă
41,8%
Capital social
200lei
Vechime
9ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2017-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
2017216.662 lei
2018238.977 lei
2019249.221 lei
2020133.982 lei
2021171.508 lei
2022224.224 lei
202396.660 lei
2024244.117 lei
2025280.020 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator202520242023202220212020201920182017
Cifra de afaceri280.020244.11796.660224.224171.508133.982249.221238.977216.662
Profit net117.151111.83325.26936.254117.78749.26450.29041.53647.638
Număr mediu de angajați111101111
Active imobilizate10.0073.4652.9418.5285.9553.0252.6666.067-
Active circulante113.54398.92868.88780.328162.141100.08179.97541.31752.508
Stocuri0--------
Creanțe107.83630.86330.39934.29948.77261.11525.11620.62443.219
Datorii6.1499.37812.44622.9504.6259.52514.1955.6484.670
Capitaluri proprii117.40193.01559.38281.939163.47199.71068.44641.73647.838
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
42% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 41,8 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
18,47 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 18,47 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
5% Față de anul anterior: în scădere

5% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 20.01.2017

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
36936562
Nr. Reg. Com.
J40/501/2017
EUID
ROONRC.J40/501/2017
Cod CAEN principal
5814, Activități de editare a revistelor și periodicelor
Data înființării
20 ianuarie 2017
Vechime
9 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
POLONĂ Nr. 37, Et. 2, Ap. 17, Bucureşti Sectorul 1, Jud. Bucureşti, 10492
Domiciliu fiscal
Str. Polonă Nr. 37, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 10492

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0734••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

2
  • MEDVEDOV••• MI••• ȘTE•••Administrator, România
  • ••• ELISAB••• ANDR•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2021
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2017
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/501/2017. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre AMPLE SOLUTIONS SRL

Este AMPLE SOLUTIONS SRL activă?

Da. AMPLE SOLUTIONS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a AMPLE SOLUTIONS SRL?

Cifra de afaceri a AMPLE SOLUTIONS SRL în 2025 a fost de 280.020 lei, în creștere cu 15% față de 2024.

Ce profit a avut AMPLE SOLUTIONS SRL în 2025?

În 2025, AMPLE SOLUTIONS SRL a înregistrat un profit net de 117.151 lei.

Ce activitate are AMPLE SOLUTIONS SRL?

Activitatea principală a AMPLE SOLUTIONS SRL este Activități de editare a revistelor și periodicelor (CAEN 5814).

Unde are sediul AMPLE SOLUTIONS SRL?

AMPLE SOLUTIONS SRL are sediul social la adresa POLONĂ Nr. 37, Et. 2, Ap. 17, București Sectorul 1, Jud. București, 10492.

AMPLE SOLUTIONS SRL este plătitoare de TVA?

Nu. AMPLE SOLUTIONS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

AMPLE SOLUTIONS SRL are datorii la ANAF?

Nu. AMPLE SOLUTIONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AMPLE SOLUTIONS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].