ActivăSRL

AMBIENT 2004 S.R.L.

Str. Traian Vuia Nr. 26/A,CAM.1, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300772

CAEN 4333: Lucrări de pardosire și placare a pereților

CUI
16987774
Reg. Com.
J35/3549/2004
Înființată
29 noiembrie 2004
Vechime
21 de ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
1,3 mil. lei
Profit net 2025
567 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 01.06.2010

Rezumat

Pe scurt

AMBIENT 2004 S.R.L. (CUI 16987774) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2004. Activitatea principală este Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,32 mil. lei (+15% față de 2024) și un profit net de 566.978 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
16987774
Nr. Reg. Com.
J35/3549/2004
EUID
ROONRC.J35/3549/2004
Cod CAEN principal
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
Data înființării
29 noiembrie 2004
Vechime
21 de ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Traian Vuia Nr. 26/A,CAM.1, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300772

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GHE••• I••• CRIST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+15,2% față de 2024

1.323.076 RON

2024: 1.148.951 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 217.294 RONAnul 2017: 266.360 RONAnul 2018: 144.612 RONAnul 2019: 109.973 RONAnul 2020: 181.082 RONAnul 2021: 273.529 RONAnul 2022: 496.471 RONAnul 2023: 573.529 RONAnul 2024: 1.148.951 RONAnul 2025: 1.323.076 RON

Profit net 2025

+63,8% față de 2024

566.978 RON

2024: 346.066 RON

-200k0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 87.545 RONAnul 2017: 129.119 RONAnul 2018: -121.460 RONAnul 2019: -77.524 RONAnul 2020: 31.053 RONAnul 2021: -118.505 RONAnul 2022: -112.983 RONAnul 2023: 84.550 RONAnul 2024: 346.066 RONAnul 2025: 566.978 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    567 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    346 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    574 mii lei
    Profit net
    85 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    496 mii lei
    Profit net
    -113 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    274 mii lei
    Profit net
    -119 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    181 mii lei
    Profit net
    31 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    110 mii lei
    Profit net
    -78 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    145 mii lei
    Profit net
    -121 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    266 mii lei
    Profit net
    129 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    217 mii lei
    Profit net
    88 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
43%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 42,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,02Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,02 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
56%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

56% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2018

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2004

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/3549/2004, sub denumirea AMBIENT 2004 SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre AMBIENT 2004 S.R.L.

Este AMBIENT 2004 S.R.L. activă?

Da. AMBIENT 2004 S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a AMBIENT 2004 S.R.L.?

Cifra de afaceri a AMBIENT 2004 S.R.L. în 2025 a fost de 1.323.076 lei (1,32 mil. lei), în creștere cu 15% față de 2024.

Ce profit a avut AMBIENT 2004 S.R.L. în 2025?

În 2025, AMBIENT 2004 S.R.L. a înregistrat un profit net de 566.978 lei.

Ce activitate are AMBIENT 2004 S.R.L.?

Activitatea principală a AMBIENT 2004 S.R.L. este Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333).

Unde are sediul AMBIENT 2004 S.R.L.?

AMBIENT 2004 S.R.L. are sediul social la adresa Str. Traian Vuia Nr. 26/A,CAM.1, Mun. Timișoara, Jud. Timiș, 300772.

AMBIENT 2004 S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. AMBIENT 2004 S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

AMBIENT 2004 S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. AMBIENT 2004 S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AMBIENT 2004 S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].