ActivăSRL

AMANADAR IT SERVICES S.R.L.

Str. Jiului Nr. 15, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400596

CAEN 6210: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
44791756
Reg. Com.
J2021004048128
Înființată
25 august 2021
Vechime
5 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
329 mii lei
Profit net 2025
225 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune
  • sediu expirat

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 25.08.2021

Rezumat

Pe scurt

AMANADAR IT SERVICES S.R.L. (CUI 44791756) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 328.878 lei (+25% față de 2024) și un profit net de 224.767 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
44791756
Nr. Reg. Com.
J2021004048128
EUID
ROONRC.J2021004048128
Cod CAEN principal
6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
25 august 2021
Vechime
5 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Jiului Nr. 15, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400596

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • KOSO••• AR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+25,4% față de 2024

328.878 RON

2024: 262.193 RON

0100k200k300k400k20212022202320242025Anul 2021: 56.532 RONAnul 2022: 235.458 RONAnul 2023: 291.079 RONAnul 2024: 262.193 RONAnul 2025: 328.878 RON

Profit net 2025

+21,8% față de 2024

224.767 RON

2024: 184.583 RON

0100k200k300k20212022202320242025Anul 2021: 53.515 RONAnul 2022: 212.292 RONAnul 2023: 200.055 RONAnul 2024: 184.583 RONAnul 2025: 224.767 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    329 mii lei
    Profit net
    225 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    262 mii lei
    Profit net
    185 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    291 mii lei
    Profit net
    200 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    235 mii lei
    Profit net
    212 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    57 mii lei
    Profit net
    54 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
68%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 68,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
22,31Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 22,31 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
4,4%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

4,4% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/4048/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre AMANADAR IT SERVICES S.R.L.

Este AMANADAR IT SERVICES S.R.L. activă?

Da. AMANADAR IT SERVICES S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a AMANADAR IT SERVICES S.R.L.?

Cifra de afaceri a AMANADAR IT SERVICES S.R.L. în 2025 a fost de 328.878 lei, în creștere cu 25% față de 2024.

Ce profit a avut AMANADAR IT SERVICES S.R.L. în 2025?

În 2025, AMANADAR IT SERVICES S.R.L. a înregistrat un profit net de 224.767 lei.

Ce activitate are AMANADAR IT SERVICES S.R.L.?

Activitatea principală a AMANADAR IT SERVICES S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Unde are sediul AMANADAR IT SERVICES S.R.L.?

AMANADAR IT SERVICES S.R.L. are sediul social la adresa Str. Jiului Nr. 15, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400596.

AMANADAR IT SERVICES S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. AMANADAR IT SERVICES S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

AMANADAR IT SERVICES S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. AMANADAR IT SERVICES S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AMANADAR IT SERVICES S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].