Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ALTANIA SRL (CUI 15883619) este o societate cu răspundere limitată activă din Zalău, județul Sălaj, înființată în 2003. Activitatea principală este Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN 4332).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 292.606 lei (-26% față de 2024) și un profit net de 19.622 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 2.042 lei |
| 2017 | - |
| 2018 | 17.089 lei |
| 2019 | 245.685 lei |
| 2020 | 180.333 lei |
| 2021 | 273.546 lei |
| 2022 | 265.734 lei |
| 2023 | 314.568 lei |
| 2024 | 393.655 lei |
| 2025 | 292.606 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 292.606 | 393.655 | 314.568 | 265.734 | 273.546 | 180.333 | 245.685 | 17.089 | - | 2.042 |
| Profit net | 19.622 | 19.251 | 27.424 | -35.460 | 7.742 | -58.767 | -1.662 | -28.319 | -478 | 1.571 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | - | - |
| Active imobilizate | 5.952 | 5.952 | 5.952 | 5.952 | 5.952 | 5.952 | 5.952 | 5.952 | 5.952 | 5.952 |
| Active circulante | 499.753 | 349.257 | 326.503 | 327.021 | 119.080 | 90.924 | 22.144 | 22.869 | 35.824 | 36.644 |
| Stocuri | 329.300 | 253.506 | 252.793 | 277.360 | 77.959 | 9.558 | 2.060 | 8 | 1.754 | 1.754 |
| Creanțe | 117.495 | 55.735 | 38.590 | 43.995 | 22.677 | 61.321 | 4.734 | 17.534 | 27.542 | 27.898 |
| Datorii | 409.250 | 548.376 | 544.755 | 572.698 | 293.297 | 272.882 | 145.335 | 144.398 | 129.034 | 129.376 |
| Capitaluri proprii | 96.573 | -193.049 | -212.300 | -239.725 | -168.265 | -176.006 | -117.239 | -115.577 | -87.258 | -86.780 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,22 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
81% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ALTANIA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ALTANIA SRL în 2025 a fost de 292.606 lei, în scădere cu 26% față de 2024.
În 2025, ALTANIA SRL a înregistrat un profit net de 19.622 lei.
Activitatea principală a ALTANIA SRL este Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN 4332).
ALTANIA SRL are sediul social la adresa Str. ALEEA ALIMPIU BARBULOVICI Nr. 1, Bl. 1-L, Ap. 1, Municipiul Zalău, Jud. Sălaj, 4700.
Da. ALTANIA SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. ALTANIA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].