Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ALSIAL TREND SRL (CUI 29148740) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 2011. Activitatea principală este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 51.765 lei (-48% față de 2024) și un profit net de 3.205 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 63.063 lei |
| 2017 | 139.715 lei |
| 2018 | 130.518 lei |
| 2019 | 221.563 lei |
| 2020 | 479.450 lei |
| 2021 | 293.330 lei |
| 2022 | 194.671 lei |
| 2023 | 118.583 lei |
| 2024 | 99.449 lei |
| 2025 | 51.765 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 51.765 | 99.449 | 118.583 | 194.671 | 293.330 | 479.450 | 221.563 | 130.518 | 139.715 | 63.063 |
| Profit net | 3.205 | 40.391 | -14.118 | 34.934 | 78.731 | 209.966 | 122.599 | 55.960 | 39.464 | -8.174 |
| Număr mediu de angajați | - | 0 | 1 | - | - | - | 0 | 1 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 0 | 442 | 1.768 | 3.095 | - | - | 0 | 4.127 | 14.032 | 24.737 |
| Active circulante | 3.512 | 41.440 | 12.568 | 40.524 | 110.106 | 232.325 | 129.347 | 64.017 | 52.519 | 13.079 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 1.637 | 18.095 | 10.232 | 12.202 | 16.447 | 14.696 | 13.081 | 4.223 | 9.965 | 3.370 |
| Datorii | 67 | 2.499 | 15.345 | 8.445 | 31.135 | 22.119 | 6.508 | 11.944 | 22.118 | 32.847 |
| Capitaluri proprii | 3.445 | 39.383 | -1.009 | 35.174 | 78.971 | 210.206 | 122.839 | 56.200 | 44.433 | 4.969 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 52,42 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
1,9% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ALSIAL TREND SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ALSIAL TREND SRL în 2025 a fost de 51.765 lei, în scădere cu 48% față de 2024.
În 2025, ALSIAL TREND SRL a înregistrat un profit net de 3.205 lei.
Activitatea principală a ALSIAL TREND SRL este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).
ALSIAL TREND SRL are sediul social la adresa NUCULUI Nr. 61, Sc. 1, Ap. 18, MANSARDA, București Sectorul 3, Jud. București.
Nu. ALSIAL TREND SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ALSIAL TREND SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].