Marjă netă
SlabFirma a pierdut 31,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ALROCASA SRL (CUI 23759213) este o societate cu răspundere limitată activă din satul 2 Mai, Comuna Limanu, județul Constanța, înființată în 2008. Activitatea principală este Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure (CAEN 8730).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 119.685 lei (-29% față de 2024) și o pierdere netă de 37.748 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 204.651 lei |
| 2017 | 142.270 lei |
| 2018 | 215.149 lei |
| 2019 | 287.390 lei |
| 2020 | 218.345 lei |
| 2021 | 169.271 lei |
| 2022 | 239.207 lei |
| 2023 | 208.397 lei |
| 2024 | 169.181 lei |
| 2025 | 119.685 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 119.685 | 169.181 | 208.397 | 239.207 | 169.271 | 218.345 | 287.390 | 215.149 | 142.270 | 204.651 |
| Profit net | -37.748 | -44.594 | 10.900 | 46.907 | 1.646 | 37.024 | 32.507 | 69.872 | -1.322 | 86.849 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 |
| Active imobilizate | 81.703 | 99.207 | 114.395 | 72.624 | 25.824 | 15.583 | 19.093 | 18.550 | 16.829 | 17.574 |
| Active circulante | 100.452 | 169.031 | 204.845 | 252.200 | 264.224 | 273.323 | 235.704 | 174.939 | 129.215 | 92.599 |
| Stocuri | - | - | 2.497 | 5.547 | 13.807 | 2.394 | 1.584 | 46.610 | 20.671 | 24.919 |
| Creanțe | 66.448 | 91.932 | 195.576 | 226.763 | 200.189 | 192.656 | 128.270 | 129.105 | 103.896 | 65.503 |
| Datorii | 5.673 | 985 | 7.393 | 8.477 | 39.704 | 40.208 | 43.122 | 10.654 | 30.465 | -7.916 |
| Capitaluri proprii | 176.482 | 267.253 | 311.847 | 316.347 | 250.344 | 248.698 | 211.675 | 182.835 | 115.579 | 118.089 |
Firma a pierdut 31,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 17,71 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
3,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ALROCASA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ALROCASA SRL în 2025 a fost de 119.685 lei, în scădere cu 29% față de 2024.
În 2025, ALROCASA SRL a înregistrat o pierdere netă de 37.748 lei.
Activitatea principală a ALROCASA SRL este Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure (CAEN 8730).
ALROCASA SRL are sediul social la adresa Str. FALEZEI Nr. 50, Sat 2 Mai, Comuna Limanu, Jud. Constanța.
Nu. ALROCASA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ALROCASA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].