ActivăSRL

ALMIAL SRL

Str. Henri Coandă Nr. 6, Bl. R8, Sc. B, Et. 2, Ap. 11, Mun. Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea

CAEN 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CUI
17445895
Reg. Com.
J2005000391385
Înființată
5 aprilie 2005
Vechime
21 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
11 mii lei
Profit net 2025
-761 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.04.2005

Rezumat

Pe scurt

ALMIAL SRL (CUI 17445895) este o societate cu răspundere limitată activă din Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea, înființată în 2005. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 10.578 lei (-1,2% față de 2024) și o pierdere netă de 761 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
17445895
Nr. Reg. Com.
J2005000391385
EUID
ROONRC.J2005000391385
Cod CAEN principal
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Data înființării
5 aprilie 2005
Vechime
21 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Henri Coandă Nr. 6, Bl. R8, Sc. B, Et. 2, Ap. 11, Mun. Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • MA••• AL••• MA•••
  • MA••• MAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-1,2% față de 2024

10.578 RON

2024: 10.702 RON

010k20k30k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 7.472 RONAnul 2017: 10.510 RONAnul 2018: 8.607 RONAnul 2019: 21.962 RONAnul 2020: 8.060 RONAnul 2021: 20.369 RONAnul 2022: 17.953 RONAnul 2023: 11.990 RONAnul 2024: 10.702 RONAnul 2025: 10.578 RON

Profit net 2025

-138,5% față de 2024

-761 RON

2024: 1.976 RON

-5k05k10k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 6.054 RONAnul 2017: 9.409 RONAnul 2018: 6.480 RONAnul 2019: 8.068 RONAnul 2020: -930 RONAnul 2021: 8.829 RONAnul 2022: 6.821 RONAnul 2023: -704 RONAnul 2024: 1.976 RONAnul 2025: -761 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    -761 lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    -704 lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    20 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    -930 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    22 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-7,2%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 7,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,64Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,64 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
27%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

27% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  3. 2017

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2009

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2005

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vâlcea cu nr. J38/391/2005.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ALMIAL SRL

Este ALMIAL SRL activă?

Da. ALMIAL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ALMIAL SRL?

Cifra de afaceri a ALMIAL SRL în 2025 a fost de 10.578 lei, în scădere cu 1,2% față de 2024.

Ce profit a avut ALMIAL SRL în 2025?

În 2025, ALMIAL SRL a înregistrat o pierdere netă de 761 lei.

Ce activitate are ALMIAL SRL?

Activitatea principală a ALMIAL SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

Unde are sediul ALMIAL SRL?

ALMIAL SRL are sediul social la adresa Str. Henri Coandă Nr. 6, Bl. R8, Sc. B, Et. 2, Ap. 11, Mun. Râmnicu Vâlcea, Jud. Vâlcea.

ALMIAL SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ALMIAL SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ALMIAL SRL are datorii la ANAF?

Nu. ALMIAL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ALMIAL SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].