ALLURE LEARNING SRL Funcțiune SRL

Înființată 07.03.2017
TRAIAN Nr. 11, Bl. A1, Sc. D, Et. P, Municipiul Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, 610136 9623, Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

Prezentare

Pe scurt

ALLURE LEARNING SRL (CUI 37165687) este o societate cu răspundere limitată activă din Piatra Neamț, județul Neamț, înființată în 2017. Activitatea principală este Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur (CAEN 9623).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 263.712 lei (+3,4% față de 2024) și un profit net de 12.778 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
263,7 miilei
+3,4%, față de 2024
Profit net 2025
12,8 miilei
−39,0%, față de 2024
Angajați 2025
2
+100,0%, față de 2024
Marjă netă
4,8%
Capital social
200lei
Vechime
9ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2017-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
2017105.687 lei
2018158.242 lei
2019347.663 lei
202081.403 lei
2021154.005 lei
2022267.638 lei
2023289.877 lei
2024255.137 lei
2025263.712 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator202520242023202220212020201920182017
Cifra de afaceri263.712255.137289.877267.638154.00581.403347.663158.242105.687
Profit net12.77820.9368.62851.39381.72545.461172.58017.97282.735
Număr mediu de angajați214412671
Active imobilizate749.877860.589973.76915.35112.6120250.000--
Active circulante137.907214.730146.874140.02685.790242.41119.138239.41696.990
Stocuri25.85437.86820.95518.30288900--
Creanțe95.33293.557108.8085.5459681.0525.11965092.599
Datorii19.10032.98414.07721.19915.61722.40394.590138.50914.055
Capitaluri proprii98.741163.741142.806134.17882.785220.008174.548100.90782.935
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

De urmărit
4,8% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,8 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
7,22 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 7,22 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
2,2% Față de anul anterior: în scădere

2,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 07.03.2017

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
37165687
Nr. Reg. Com.
J2017000199272
EUID
ROONRC.J2017000199272
Cod CAEN principal
9623, Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
Data înființării
7 martie 2017
Vechime
9 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
TRAIAN Nr. 11, Bl. A1, Sc. D, Et. P, Municipiul Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, 610136
Domiciliu fiscal
Bld. Traian Nr. 11, Mun. Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, 610136

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • CĂ••• ••• MA•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2021
  1. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2019
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  3. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2017
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Neamț cu nr. J27/199/2017. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre ALLURE LEARNING SRL

Este ALLURE LEARNING SRL activă?

Da. ALLURE LEARNING SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ALLURE LEARNING SRL?

Cifra de afaceri a ALLURE LEARNING SRL în 2025 a fost de 263.712 lei, în creștere cu 3,4% față de 2024.

Ce profit a avut ALLURE LEARNING SRL în 2025?

În 2025, ALLURE LEARNING SRL a înregistrat un profit net de 12.778 lei.

Ce activitate are ALLURE LEARNING SRL?

Activitatea principală a ALLURE LEARNING SRL este Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur (CAEN 9623).

Unde are sediul ALLURE LEARNING SRL?

ALLURE LEARNING SRL are sediul social la adresa TRAIAN Nr. 11, Bl. A1, Sc. D, Et. P, Municipiul Piatra Neamț, Jud. Neamț, 610136.

ALLURE LEARNING SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ALLURE LEARNING SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ALLURE LEARNING SRL are datorii la ANAF?

Nu. ALLURE LEARNING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ALLURE LEARNING SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].