ALLTREND SRL Funcțiune SRL

Înființată 11.01.2007
Str. Braşov Nr. 17, Bl. P12, Sc. 4, Et. 4, Ap. 79, Bucureşti Sectorul 6, Jud. Bucureşti 7112, Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Prezentare

Pe scurt

ALLTREND SRL (CUI 20507580) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 6), înființată în 2007. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 383.469 lei (+47% față de 2024) și un profit net de 302.706 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
383,5 miilei
+47,1%, față de 2024
Profit net 2025
302,7 miilei
+1.175,2%, față de 2024
Angajați 2025
1
0,0%, față de 2024
Marjă netă
78,9%
Capital social
2.000lei
Vechime
19ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
2016480 lei
20170 lei
201811.840 lei
201920.700 lei
202017.700 lei
202153.189 lei
202220.000 lei
202354.500 lei
2024260.600 lei
2025383.469 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri383.469260.60054.50020.00053.18917.70020.70011.8400480
Profit net302.70623.7382.61218.94851.38216.37519.91910.896-140245
Număr mediu de angajați1110000000
Active imobilizate9.019---------
Active circulante302.84729.22418.26521.54654.57727.73423.34014.55613.82313.978
Stocuri----------
Creanțe246.45015.401-6.19210.20620.90017.00010.896--
Datorii6.8973.2114971987956.0401.0211.260015
Capitaluri proprii305.10626.13817.76821.34853.78221.69422.31913.29613.82313.963
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
79% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 78,9 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
43,91 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 43,91 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
2,2% Față de anul anterior: în scădere

2,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFRELUARE ACTIVITATE din data 15.09.2011

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
20507580
Nr. Reg. Com.
J2007000454400
EUID
ROONRC.J2007000454400
Cod CAEN principal
7112, Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
11 ianuarie 2007
Vechime
19 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
2.000 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Str. Braşov Nr. 17, Bl. P12, Sc. 4, Et. 4, Ap. 79, Bucureşti Sectorul 6, Jud. Bucureşti
Domiciliu fiscal
Str. Braşov Nr. 17, Sector 6 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 61442

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0214••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • TE••• •••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
  2. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  3. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  4. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2007
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/454/2007. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre ALLTREND SRL

Este ALLTREND SRL activă?

Da. ALLTREND SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ALLTREND SRL?

Cifra de afaceri a ALLTREND SRL în 2025 a fost de 383.469 lei, în creștere cu 47% față de 2024.

Ce profit a avut ALLTREND SRL în 2025?

În 2025, ALLTREND SRL a înregistrat un profit net de 302.706 lei.

Ce activitate are ALLTREND SRL?

Activitatea principală a ALLTREND SRL este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde are sediul ALLTREND SRL?

ALLTREND SRL are sediul social la adresa Str. Brașov Nr. 17, Bl. P12, Sc. 4, Et. 4, Ap. 79, București Sectorul 6, Jud. București.

ALLTREND SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ALLTREND SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ALLTREND SRL are datorii la ANAF?

Nu. ALLTREND SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ALLTREND SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].