RadiatăSRL

ALL IN GAMES SRL

Str. Mitropolit Nicolae Colan Nr. 7, Et. 2, Ap. 6, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
28603737
Reg. Com.
J12/1538/2011
Înființată
8 iunie 2011
Vechime
15 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2019
23 mii lei
Profit net 2019
18 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 01.09.2020

Rezumat

Pe scurt

ALL IN GAMES SRL (CUI 28603737) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2011 și radiată în 2020. Activitatea principală era Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

Ultimul bilanț, din 2019, arată o cifră de afaceri de 22.629 lei (-75% față de 2018) și un profit net de 17.644 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
28603737
Nr. Reg. Com.
J12/1538/2011
EUID
ROONRC.J12/1538/2011
Cod CAEN principal
6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
8 iunie 2011
Vechime
15 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mitropolit Nicolae Colan Nr. 7, Et. 2, Ap. 6, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • F••• O••• MELI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2011 - 2019, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2019

-75,2% față de 2018

22.629 RON

2018: 91.396 RON

0100k200k300k201120122013201420152016201720182019Anul 2011: 67.247 RONAnul 2012: 121.980 RONAnul 2013: 177.507 RONAnul 2014: 229.553 RONAnul 2015: 284.727 RONAnul 2016: 126.547 RONAnul 2017: 200.615 RONAnul 2018: 91.396 RONAnul 2019: 22.629 RON

Profit net 2019

-74,4% față de 2018

17.644 RON

2018: 68.899 RON

-50k050k100k150k200k201120122013201420152016201720182019Anul 2011: 30.586 RONAnul 2012: 25.529 RONAnul 2013: 48.944 RONAnul 2014: -23.028 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: 2.530 RONAnul 2017: 161.449 RONAnul 2018: 68.899 RONAnul 2019: 17.644 RON

Evoluție pe ani

  • 2019

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    91 mii lei
    Profit net
    69 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    201 mii lei
    Profit net
    161 mii lei
    Angajați
    0
  • 2016

    Cifra de afaceri
    127 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    0
  • 2015

    Cifra de afaceri
    285 mii lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    230 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    178 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    1
  • 2012

    Cifra de afaceri
    122 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2011

    Cifra de afaceri
    67 mii lei
    Profit net
    31 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2019

Marjă netăBun
78%Față de anul anterior: în creștere
20152016201720182019

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 78 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
8,28Față de anul anterior: în scădere
20152016201720182019

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 8,28 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
12%Față de anul anterior: în creștere
20152016201720182019

12% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2020

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2017

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2011 - 2015)
  1. 2015

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2011

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1538/2011.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ALL IN GAMES SRL

Este ALL IN GAMES SRL activă?

Nu. ALL IN GAMES SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2020.

Care este cifra de afaceri a ALL IN GAMES SRL?

Cifra de afaceri a ALL IN GAMES SRL în 2019 a fost de 22.629 lei, în scădere cu 75% față de 2018.

Ce profit a avut ALL IN GAMES SRL în 2019?

În 2019, ALL IN GAMES SRL a înregistrat un profit net de 17.644 lei.

Ce activitate avea ALL IN GAMES SRL?

Activitatea principală a ALL IN GAMES SRL era Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

Unde avea sediul ALL IN GAMES SRL?

ALL IN GAMES SRL avea sediul social la adresa Str. Mitropolit Nicolae Colan Nr. 7, Et. 2, Ap. 6, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

ALL IN GAMES SRL are datorii la ANAF?

Nu. ALL IN GAMES SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ALL IN GAMES SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].