Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 51,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ALIN SILVACONSTRUCT S.R.L. (CUI 44392666) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Florești, Comuna Florești, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN 4334).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 15.580 lei (+160% față de 2024) și un profit net de 8.022 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2021 | - |
| 2022 | 76.952 lei |
| 2023 | 70.820 lei |
| 2024 | 6.000 lei |
| 2025 | 15.580 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 15.580 | 6.000 | 70.820 | 76.952 | - |
| Profit net | 8.022 | 4.490 | 31.458 | 8.343 | -32.874 |
| Număr mediu de angajați | - | - | 1 | 2 | 1 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | 261 |
| Active circulante | 19.440 | 22.159 | 21.066 | 10.304 | 48 |
| Stocuri | - | 4.243 | - | - | - |
| Creanțe | 19.459 | 10.305 | 10.305 | 10.305 | - |
| Datorii | 0 | 10.742 | 14.139 | 34.835 | 33.183 |
| Capitaluri proprii | 19.440 | 11.417 | 6.927 | -24.531 | -32.874 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 51,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ALIN SILVACONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ALIN SILVACONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 15.580 lei, în creștere cu 160% față de 2024.
În 2025, ALIN SILVACONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 8.022 lei.
Activitatea principală a ALIN SILVACONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN 4334).
ALIN SILVACONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa EROILOR Nr. 58C, Et. P, Ap. 3, Sat Florești, Comuna Florești, Jud. Cluj, 407280.
Nu. ALIN SILVACONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ALIN SILVACONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].