RadiatăSRL

ALERIM COMIMPEX S.R.L.

Str. PARING Nr. 14, Bl. J1, Sc. 3, Et. 4, Ap. 58, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 5221: Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre

CUI
6291740
Reg. Com.
J12/2713/1994
Înființată
29 septembrie 1994
Vechime
32 de ani

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 14.07.2008

Rezumat

Pe scurt

ALERIM COMIMPEX S.R.L. (CUI 6291740) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 1994 și radiată în 2008. Activitatea principală era Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN 5221).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
6291740
Nr. Reg. Com.
J12/2713/1994
EUID
ROONRC.J12/2713/1994
Cod CAEN principal
5221 - Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
Data înființării
29 septembrie 1994
Vechime
32 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. PARING Nr. 14, Bl. J1, Sc. 3, Et. 4, Ap. 58, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • PUS••• FRANC•••
  • PUS••• MIR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2003

  2. 2008

    Radierea din Registrul Comerțului

  3. 1994

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2713/1994, sub denumirea ALERIM COMIMPEX SRL.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ALERIM COMIMPEX S.R.L.

Este ALERIM COMIMPEX S.R.L. activă?

Nu. ALERIM COMIMPEX S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2008.

Ce activitate avea ALERIM COMIMPEX S.R.L.?

Activitatea principală a ALERIM COMIMPEX S.R.L. era Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN 5221).

Unde avea sediul ALERIM COMIMPEX S.R.L.?

ALERIM COMIMPEX S.R.L. avea sediul social la adresa Str. PARING Nr. 14, Bl. J1, Sc. 3, Et. 4, Ap. 58, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

ALERIM COMIMPEX S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ALERIM COMIMPEX S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ALERIM COMIMPEX S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].