ActivăSRL

ALDEGYN SRL

Str. Luminii Nr. 13, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 8622: Activități de asistență medicală specializată

CUI
35593555
Reg. Com.
J12/471/2016
Înființată
4 februarie 2016
Vechime
10 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
165 mii lei
Profit net 2025
17 mii lei
Angajați 2025
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 04.02.2016

Rezumat

Pe scurt

ALDEGYN SRL (CUI 35593555) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 165.263 lei (-3,6% față de 2024) și un profit net de 16.636 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35593555
Nr. Reg. Com.
J12/471/2016
EUID
ROONRC.J12/471/2016
Cod CAEN principal
8622 - Activități de asistență medicală specializată
Data înființării
4 februarie 2016
Vechime
10 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Luminii Nr. 13, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • AL••• MA••• DI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-3,6% față de 2024

165.263 RON

2024: 171.352 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 92.550 RONAnul 2017: 125.326 RONAnul 2018: 128.058 RONAnul 2019: 131.399 RONAnul 2020: 94.398 RONAnul 2021: 141.557 RONAnul 2022: 137.955 RONAnul 2023: 134.745 RONAnul 2024: 171.352 RONAnul 2025: 165.263 RON

Profit net 2025

+44,4% față de 2024

16.636 RON

2024: 11.517 RON

-25k025k50k75k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 37.778 RONAnul 2017: 57.777 RONAnul 2018: 57.685 RONAnul 2019: 60.751 RONAnul 2020: 14.631 RONAnul 2021: 82.372 RONAnul 2022: 45.956 RONAnul 2023: -12.633 RONAnul 2024: 11.517 RONAnul 2025: 16.636 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    165 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    0
  • 2024

    Cifra de afaceri
    171 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    135 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    138 mii lei
    Profit net
    46 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    142 mii lei
    Profit net
    82 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    94 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    131 mii lei
    Profit net
    61 mii lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    128 mii lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    125 mii lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    93 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
10%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,71Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 71% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
89%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

89% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/471/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ALDEGYN SRL

Este ALDEGYN SRL activă?

Da. ALDEGYN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ALDEGYN SRL?

Cifra de afaceri a ALDEGYN SRL în 2025 a fost de 165.263 lei, în scădere cu 3,6% față de 2024.

Ce profit a avut ALDEGYN SRL în 2025?

În 2025, ALDEGYN SRL a înregistrat un profit net de 16.636 lei.

Ce activitate are ALDEGYN SRL?

Activitatea principală a ALDEGYN SRL este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

Unde are sediul ALDEGYN SRL?

ALDEGYN SRL are sediul social la adresa Str. Luminii Nr. 13, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

ALDEGYN SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ALDEGYN SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ALDEGYN SRL are datorii la ANAF?

Nu. ALDEGYN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ALDEGYN SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].