Marjă netă
SlabFirma a pierdut 38,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ALDA CHAMPIGNON SRL (CUI 24807688) este o societate cu răspundere limitată activă din Zalău, județul Sălaj, înființată în 2008. Activitatea principală este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 54.984 lei (-58% față de 2024) și o pierdere netă de 21.251 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 67.465 lei |
| 2017 | 82.880 lei |
| 2018 | 97.882 lei |
| 2019 | 74.473 lei |
| 2020 | 64.627 lei |
| 2021 | 73.859 lei |
| 2022 | 76.870 lei |
| 2023 | 107.837 lei |
| 2024 | 131.594 lei |
| 2025 | 54.984 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 54.984 | 131.594 | 107.837 | 76.870 | 73.859 | 64.627 | 74.473 | 97.882 | 82.880 | 67.465 |
| Profit net | -21.251 | -32.612 | -85.070 | -146.166 | -93.100 | -76.393 | -73.625 | -109.533 | -34.076 | -40.149 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 |
| Active imobilizate | 1.339.911 | 178.756 | 185.489 | 177.585 | 182.007 | 184.760 | 189.098 | 193.437 | 197.776 | 202.114 |
| Active circulante | 2.606 | 27.539 | 44.996 | 32.507 | 14.787 | 20.346 | 14.436 | 7.517 | 45.490 | 25.863 |
| Stocuri | - | 2.357 | 1.957 | 6.212 | 4.697 | 1.411 | 2.973 | 1.022 | 40.145 | 17.525 |
| Creanțe | 150 | 20.503 | 39.139 | 6.797 | 2.258 | 4.778 | 936 | 1.790 | 1.573 | 2.650 |
| Datorii | 1.109.890 | 1.120.303 | 1.111.901 | 1.006.438 | 846.974 | 762.186 | 684.221 | 608.016 | 540.795 | 491.430 |
| Capitaluri proprii | 232.627 | -914.008 | -881.416 | -796.346 | -650.180 | -557.080 | -480.687 | -407.062 | -297.529 | -263.453 |
Firma a pierdut 38,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 0,2% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
83% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ALDA CHAMPIGNON SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ALDA CHAMPIGNON SRL în 2025 a fost de 54.984 lei, în scădere cu 58% față de 2024.
În 2025, ALDA CHAMPIGNON SRL a înregistrat o pierdere netă de 21.251 lei.
Activitatea principală a ALDA CHAMPIGNON SRL este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).
ALDA CHAMPIGNON SRL are sediul social la adresa Str. LUPULUI Nr. 39, Municipiul Zalău, Jud. Sălaj.
Da. ALDA CHAMPIGNON SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. ALDA CHAMPIGNON SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].