Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ALBU SUPER COMP SRL (CUI 12751982) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Mățău, Comuna Mioarele, județul Argeș, înființată în 2000 și radiată în 2025. Activitatea principală era Alte transporturi terestre de călători n.c.a. (CAEN 4939).
Ultimul bilanț, din 2024, arată o cifră de afaceri de 65.779 lei (+542% față de 2023) și un profit net de 4.551 lei, fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2015 | 11.557 lei |
| 2016 | 12.511 lei |
| 2017 | 14.428 lei |
| 2018 | 13.592 lei |
| 2019 | 12.661 lei |
| 2020 | 12.100 lei |
| 2021 | 12.516 lei |
| 2022 | 11.430 lei |
| 2023 | 10.251 lei |
| 2024 | 65.779 lei |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 65.779 | 10.251 | 11.430 | 12.516 | 12.100 | 12.661 | 13.592 | 14.428 | 12.511 | 11.557 |
| Profit net | 4.551 | -5.242 | 107.280 | -1.151 | -13.822 | -1.640 | -2.790 | -1.006 | -1.250 | - |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | 12.956 | 12.956 | 12.956 | 12.956 | 12.956 |
| Active circulante | 60.572 | 55.853 | 46.194 | 41.264 | 33.456 | 24.647 | 20.923 | 20.052 | 19.396 | 15.803 |
| Stocuri | 4.948 | 41.875 | 37.732 | 33.258 | 26.583 | 18.465 | 14.812 | 15.212 | 14.670 | 11.796 |
| Creanțe | 278 | 5.152 | 8.359 | 7.537 | 6.780 | 5.826 | 5.267 | 4.543 | 4.251 | 3.791 |
| Datorii | 22.418 | 22.251 | 7.350 | 109.700 | 100.741 | 91.066 | 85.702 | 82.042 | 80.380 | 75.537 |
| Capitaluri proprii | 38.154 | 33.602 | 38.844 | -68.436 | -67.285 | -53.463 | -51.823 | -49.034 | -48.028 | -46.778 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,70 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
37% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. ALBU SUPER COMP SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2025.
Cifra de afaceri a ALBU SUPER COMP SRL în 2024 a fost de 65.779 lei, în creștere cu 542% față de 2023.
În 2024, ALBU SUPER COMP SRL a înregistrat un profit net de 4.551 lei.
Activitatea principală a ALBU SUPER COMP SRL era Alte transporturi terestre de călători n.c.a. (CAEN 4939).
ALBU SUPER COMP SRL avea sediul social la adresa Sat Mățău, Comuna Mioarele, Jud. Argeș.
Nu. ALBU SUPER COMP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].