ActivăSRL

ALBASANT SRL

KM 387 + 325, BIROU 8, Sat Sântimbru, Comuna Sântimbru, Jud. Alba, 517675

CAEN 6820: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CUI
24422681
Reg. Com.
J2008001102019
Înființată
4 septembrie 2008
Vechime
18 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
171 mii lei
Profit net 2025
53 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 03.08.2009

Rezumat

Pe scurt

ALBASANT SRL (CUI 24422681) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Sântimbru, Comuna Sântimbru, județul Alba, înființată în 2008. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 170.907 lei (+2,4% față de 2024) și un profit net de 53.064 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
24422681
Nr. Reg. Com.
J2008001102019
EUID
ROONRC.J2008001102019
Cod CAEN principal
6820 - închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Data înființării
4 septembrie 2008
Vechime
18 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
KM 387 + 325, BIROU 8, Sat Sântimbru, Comuna Sântimbru, Jud. Alba, 517675

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SÎNTIMBR••• COR••• NICO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+2,4% față de 2024

170.907 RON

2024: 166.918 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 88.632 RONAnul 2017: 86.786 RONAnul 2018: 90.232 RONAnul 2019: 155.097 RONAnul 2020: 54.960 RONAnul 2021: 69.708 RONAnul 2022: 143.532 RONAnul 2023: 159.061 RONAnul 2024: 166.918 RONAnul 2025: 170.907 RON

Profit net 2025

-12,5% față de 2024

53.064 RON

2024: 60.653 RON

-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -13.902 RONAnul 2017: 1.771 RONAnul 2018: 23.213 RONAnul 2019: 131.568 RONAnul 2020: 1.016 RONAnul 2021: 8.644 RONAnul 2022: 70.151 RONAnul 2023: 60.365 RONAnul 2024: 60.653 RONAnul 2025: 53.064 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    171 mii lei
    Profit net
    53 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    167 mii lei
    Profit net
    61 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    159 mii lei
    Profit net
    60 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    144 mii lei
    Profit net
    70 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    70 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    55 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    155 mii lei
    Profit net
    132 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    90 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    87 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    89 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
31%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 31 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,46Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 46% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
41%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

41% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  3. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2018

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  5. 2010

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. 2008

    Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2008 - 2008)
  1. 2008

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Alba cu nr. J1/1102/2008.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ALBASANT SRL

Este ALBASANT SRL activă?

Da. ALBASANT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ALBASANT SRL?

Cifra de afaceri a ALBASANT SRL în 2025 a fost de 170.907 lei, în creștere cu 2,4% față de 2024.

Ce profit a avut ALBASANT SRL în 2025?

În 2025, ALBASANT SRL a înregistrat un profit net de 53.064 lei.

Ce activitate are ALBASANT SRL?

Activitatea principală a ALBASANT SRL este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

Unde are sediul ALBASANT SRL?

ALBASANT SRL are sediul social la adresa KM 387 + 325, BIROU 8, Sat Sântimbru, Comuna Sântimbru, Jud. Alba, 517675.

ALBASANT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ALBASANT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ALBASANT SRL are datorii la ANAF?

Nu. ALBASANT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ALBASANT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].