ActivăSRL

AGROINDSIM SRL

Str. TURULUNG Nr. 85/C, Sat Gherţa Mică Com. Gherţa Mică, Jud. Satu Mare, 447140

CAEN 4221: Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide

CUI
6316151
Reg. Com.
J30/1409/1994
Înființată
20 octombrie 1994
Vechime
31 de ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
1,0 mil. lei
Profit net 2025
4 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 25.10.1994

Rezumat

Pe scurt

AGROINDSIM SRL (CUI 6316151) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Gherța Mică, județul Satu Mare, înființată în 1994. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN 4221).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,04 mil. lei (-77% față de 2024) și un profit net de 4.100 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
6316151
Nr. Reg. Com.
J30/1409/1994
EUID
ROONRC.J30/1409/1994
Cod CAEN principal
4221 - Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
Data înființării
20 octombrie 1994
Vechime
31 de ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. TURULUNG Nr. 85/C, Sat Gherţa Mică Com. Gherţa Mică, Jud. Satu Mare, 447140

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • B••• MAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2014 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-76,8% față de 2024

1.044.040 RON

2024: 4.492.994 RON

02 mil4 mil6 mil2014201620172019202020212022202320242025Anul 2014: 121.813 RONAnul 2016: 206.927 RONAnul 2017: 250.791 RONAnul 2019: 1.616.053 RONAnul 2020: 1.469.599 RONAnul 2021: 711.707 RONAnul 2022: 1.459.730 RONAnul 2023: 439.724 RONAnul 2024: 4.492.994 RONAnul 2025: 1.044.040 RON

Profit net 2025

-99,8% față de 2024

4.100 RON

2024: 2.143.430 RON

-1 mil01 mil2 mil3 mil2014201620172019202020212022202320242025Anul 2014: -36.503 RONAnul 2016: 8.330 RONAnul 2017: 132.512 RONAnul 2019: 699.248 RONAnul 2020: 69.628 RONAnul 2021: 17.611 RONAnul 2022: 564.456 RONAnul 2023: 57.596 RONAnul 2024: 2.143.430 RONAnul 2025: 4.100 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    4,5 mil. lei
    Profit net
    2,1 mil. lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    440 mii lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    564 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    712 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    70 mii lei
    Angajați
    6
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    699 mii lei
    Angajați
    4
  • 2017

    Cifra de afaceri
    251 mii lei
    Profit net
    133 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    207 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2014

    Cifra de afaceri
    122 mii lei
    Profit net
    -37 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,4%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,86Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,86 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
19%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

19% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 1997

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1994

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/1409/1994.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre AGROINDSIM SRL

Este AGROINDSIM SRL activă?

Da. AGROINDSIM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a AGROINDSIM SRL?

Cifra de afaceri a AGROINDSIM SRL în 2025 a fost de 1.044.040 lei (1,04 mil. lei), în scădere cu 77% față de 2024.

Ce profit a avut AGROINDSIM SRL în 2025?

În 2025, AGROINDSIM SRL a înregistrat un profit net de 4.100 lei.

Ce activitate are AGROINDSIM SRL?

Activitatea principală a AGROINDSIM SRL este Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN 4221).

Unde are sediul AGROINDSIM SRL?

AGROINDSIM SRL are sediul social la adresa Str. TURULUNG Nr. 85/C, Sat Gherța Mică Com. Gherța Mică, Jud. Satu Mare, 447140.

AGROINDSIM SRL este plătitoare de TVA?

Da. AGROINDSIM SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

AGROINDSIM SRL are datorii la ANAF?

Nu. AGROINDSIM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AGROINDSIM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].