Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 26,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
AGRI-ALCORE SRL (CUI 36510280) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Țibănești, Comuna Țibănești, județul Iași, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) (CAEN 0150).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,77 mil. lei (+24% față de 2024) și un profit net de 474.204 lei, cu 3 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | - |
| 2017 | 144.924 lei |
| 2019 | 358.422 lei |
| 2020 | 336.795 lei |
| 2021 | 1.085.021 lei |
| 2022 | 1.713.776 lei |
| 2023 | 875.990 lei |
| 2024 | 1.430.353 lei |
| 2025 | 1.768.014 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.768.014 | 1.430.353 | 875.990 | 1.713.776 | 1.085.021 | 336.795 | 358.422 | 144.924 | - |
| Profit net | 474.204 | 419.765 | -308.688 | 291.186 | 424.492 | 51.187 | 54.196 | 47.428 | -9.327 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | - |
| Active imobilizate | 1.346.354 | 825.172 | 638.117 | 410.015 | 466.440 | 175.785 | 83.980 | - | - |
| Active circulante | 698.137 | 549.188 | 621.263 | 967.773 | 922.300 | 428.386 | 218.859 | 184.817 | 7.333 |
| Stocuri | 495.329 | 441.030 | 476.586 | 541.130 | 490.311 | 178.217 | 101.027 | 75.311 | 6.847 |
| Creanțe | 144.371 | 21.237 | 19.000 | 45.272 | 63.698 | 27.557 | 29.185 | 986 | - |
| Datorii | 593.864 | 547.284 | 852.069 | 661.789 | 806.955 | 446.878 | 196.733 | 146.516 | 16.460 |
| Capitaluri proprii | 1.450.627 | 827.076 | 407.311 | 715.999 | 581.785 | 157.293 | 106.106 | 38.301 | -9.127 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 26,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,18 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
29% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. AGRI-ALCORE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a AGRI-ALCORE SRL în 2025 a fost de 1.768.014 lei (1,77 mil. lei), în creștere cu 24% față de 2024.
În 2025, AGRI-ALCORE SRL a înregistrat un profit net de 474.204 lei.
Activitatea principală a AGRI-ALCORE SRL este Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) (CAEN 0150).
AGRI-ALCORE SRL are sediul social la adresa PRINCIPALĂ Nr. 82, Sat Țibănești, Comuna Țibănești, Jud. Iași, 707545.
Da. AGRI-ALCORE SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. AGRI-ALCORE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].