Marjă netă
SlabFirma a pierdut 48,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
AGREMENT SRL (CUI 2386103) este o societate cu răspundere limitată activă din Satu Mare, înființată în 1991. Activitatea principală este Alte servicii de cazare (CAEN 5590).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 282.604 lei (-36% față de 2024) și o pierdere netă de 137.586 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 187.730 lei |
| 2017 | 174.292 lei |
| 2018 | 255.672 lei |
| 2019 | 387.649 lei |
| 2020 | 447.960 lei |
| 2021 | 340.221 lei |
| 2022 | 326.703 lei |
| 2023 | 498.130 lei |
| 2024 | 441.913 lei |
| 2025 | 282.604 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 282.604 | 441.913 | 498.130 | 326.703 | 340.221 | 447.960 | 387.649 | 255.672 | 174.292 | 187.730 |
| Profit net | -137.586 | -123.103 | 150.062 | 3.655 | 39.168 | 154.389 | 181.426 | 237.533 | 22.460 | 5.531 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 1 | 1 | 3 | 4 | 4 | 5 | 4 | 5 | 5 |
| Active imobilizate | 930.043 | 1.000.438 | 995.092 | 1.068.449 | 1.101.837 | 1.124.153 | 1.190.965 | 914.754 | 402.603 | 335.499 |
| Active circulante | 76.604 | 51.705 | 159.064 | 64.299 | 50.128 | 150.483 | 119.020 | 98.815 | 18.434 | 23.595 |
| Stocuri | 0 | 0 | -667 | 1.570 | 317 | 4.398 | 3.915 | 982 | 2.306 | 1.516 |
| Creanțe | 60.259 | 39.604 | 110.750 | 61.013 | 44.093 | 94.070 | 112.433 | 48.668 | 14.141 | 16.337 |
| Datorii | 327.654 | 235.564 | 64.474 | 193.583 | 216.455 | 378.294 | 568.032 | 452.587 | 97.587 | 58.104 |
| Capitaluri proprii | 678.993 | 816.579 | 1.089.682 | 939.620 | 935.965 | 896.797 | 742.408 | 560.982 | 323.450 | 300.990 |
Firma a pierdut 48,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 23% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
33% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. AGREMENT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a AGREMENT SRL în 2025 a fost de 282.604 lei, în scădere cu 36% față de 2024.
În 2025, AGREMENT SRL a înregistrat o pierdere netă de 137.586 lei.
Activitatea principală a AGREMENT SRL este Alte servicii de cazare (CAEN 5590).
AGREMENT SRL are sediul social la adresa Str. TINERETULUI Nr. 15, Municipiul Satu Mare, Jud. Satu Mare, 3900.
Da. AGREMENT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. AGREMENT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].