AGERDAC SRL Funcțiune SRL

Înființată 05.08.2013
AV. LT. GHEORGHE STÂLPEANU Nr. 4, Sc. A, Et. 2, Ap. 6, CAMERA 1, Bucureşti Sectorul 1, Jud. Bucureşti 8299, Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Prezentare

Pe scurt

AGERDAC SRL (CUI 32101356) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 2013. Activitatea principală este Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).

În 2017 a raportat o cifră de afaceri de 13.600 lei (-87% față de 2016) și un profit net de 11.459 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2020
0lei
Profit net 2020
0lei
Angajați 2020
0
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
13ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2013-2020
Cifra de afaceri
AnValoare
201324.000 lei
2014115.500 lei
201591.000 lei
2016101.800 lei
201713.600 lei
20180 lei
20190 lei
20200 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20202019201820172016201520142013
Cifra de afaceri00013.600101.80091.000115.50024.000
Profit net00011.45994.94784.616111.15222.793
Număr mediu de angajați00000000
Active imobilizate00000000
Active circulante109.092109.092109.092109.092109.553220.892134.26523.713
Stocuri00000000
Creanțe109.084109.084109.084109.0842.050200200200
Datorii3.0463.0463.0463.04614.9662.730720720
Capitaluri proprii106.646106.646106.646106.64695.187218.762134.14522.993
Ultimul bilanț: 2020. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2020

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
35,81 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 35,81 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
2,8% Față de anul anterior: stabil

2,8% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului FuncțiuneSediu expirat
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 05.08.2013

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
32101356
Nr. Reg. Com.
J40/9775/2013
EUID
ROONRC.J40/9775/2013
Cod CAEN principal
8299, Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Data înființării
5 august 2013
Vechime
13 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2020)
Adresă sediu
AV. LT. GHEORGHE STÂLPEANU Nr. 4, Sc. A, Et. 2, Ap. 6, CAMERA 1, Bucureşti Sectorul 1, Jud. Bucureşti
Domiciliu fiscal
Aleea Lt. Gheorghe Stâlpeanu Nr. 4, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 11482

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0216••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • ARDELE••• GEO••• DAN•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2021
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2014
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2013
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/9775/2013. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre AGERDAC SRL

Este AGERDAC SRL activă?

Da. AGERDAC SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a AGERDAC SRL?

Cifra de afaceri a AGERDAC SRL în 2017 a fost de 13.600 lei, în scădere cu 87% față de 2016.

Ce profit a avut AGERDAC SRL în 2017?

În 2017, AGERDAC SRL a înregistrat un profit net de 11.459 lei.

Ce activitate are AGERDAC SRL?

Activitatea principală a AGERDAC SRL este Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).

Unde are sediul AGERDAC SRL?

AGERDAC SRL are sediul social la adresa AV. LT. GHEORGHE STÂLPEANU Nr. 4, Sc. A, Et. 2, Ap. 6, CAMERA 1, București Sectorul 1, Jud. București.

AGERDAC SRL este plătitoare de TVA?

Nu. AGERDAC SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

AGERDAC SRL are datorii la ANAF?

Nu. AGERDAC SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AGERDAC SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].