AGCONSTRUCT PRO ENGINEERING SRL Dizolvare SRL

Înființată 14.09.2007
Str. Emil Gârleanu Nr. 11, Bl. A8, Sc. 2, Et. p, Ap. 31, Bucureşti Sectorul 3, Jud. Bucureşti 4120, Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Prezentare

Pe scurt

AGCONSTRUCT PRO ENGINEERING SRL (CUI 22411023) este o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 3), înființată în 2007. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120). Firma este în curs de dizolvare.

În 2009 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 134 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2025
-
Profit net 2025
0lei
Angajați 2025
-
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
19ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
2016-
20170 lei
2018-
2019-
2020-
2021-
2022-
2023-
2024-
2025-

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri--------0-
Profit net0000000000
Număr mediu de angajați----------
Active imobilizate426-426426426426426426426426
Active circulante581-581581581581581581581581
Stocuri100-100100100100100100100100
Creanțe8-88888888
Datorii1.00001.0001.0001.0001.0001.0001.0001.0001.000
Capitaluri proprii2602626262626262626
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,58 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante acoperă doar 58% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
97% Față de anul anterior: stabil

97% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului DizolvareSediu expirat
Ultimul status ANAFSUSPENDARE ACTIVITATE din data 20.05.2009

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
22411023
Nr. Reg. Com.
J40/17222/2007
EUID
ROONRC.J40/17222/2007
Cod CAEN principal
4120, Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
14 septembrie 2007
Vechime
19 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Str. Emil Gârleanu Nr. 11, Bl. A8, Sc. 2, Et. p, Ap. 31, Bucureşti Sectorul 3, Jud. Bucureşti
Domiciliu fiscal
Str. Emil Garleanu Nr. 11, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 31142

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0213••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • CAZACI••• GEORG•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2026
  1. Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate ONRC
  2. Stare nouă la ONRC: Dizolvare ONRC
2016
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2010
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2007
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/17222/2007. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre AGCONSTRUCT PRO ENGINEERING SRL

Este AGCONSTRUCT PRO ENGINEERING SRL activă?

Nu. AGCONSTRUCT PRO ENGINEERING SRL este în curs de dizolvare.

Ce profit a avut AGCONSTRUCT PRO ENGINEERING SRL în 2009?

În 2009, AGCONSTRUCT PRO ENGINEERING SRL a înregistrat o pierdere netă de 134 lei.

Ce activitate are AGCONSTRUCT PRO ENGINEERING SRL?

Activitatea principală a AGCONSTRUCT PRO ENGINEERING SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul AGCONSTRUCT PRO ENGINEERING SRL?

AGCONSTRUCT PRO ENGINEERING SRL are sediul social la adresa Str. Emil Gârleanu Nr. 11, Bl. A8, Sc. 2, Et. p, Ap. 31, București Sectorul 3, Jud. București.

AGCONSTRUCT PRO ENGINEERING SRL este plătitoare de TVA?

Nu. AGCONSTRUCT PRO ENGINEERING SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

AGCONSTRUCT PRO ENGINEERING SRL are datorii la ANAF?

Nu. AGCONSTRUCT PRO ENGINEERING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AGCONSTRUCT PRO ENGINEERING SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].