AGC MEDTECH SRL Funcțiune SRL

Înființată 15.05.2012
Mihai Viteazul Nr. 23, Bl. C3, Sc. A, Et. 3, Ap. 9, camera 1, Municipiul Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, 610227 9531, Repararea și întreținerea autovehiculelor

Prezentare

Pe scurt

AGC MEDTECH SRL (CUI 30194448) este o societate cu răspundere limitată activă din Piatra Neamț, județul Neamț, înființată în 2012. Activitatea principală este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 178.490 lei (-2,9% față de 2024) și un profit net de 1.913 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
178,5 miilei
−2,9%, față de 2024
Profit net 2025
1.913lei
−10,6%, față de 2024
Angajați 2025
-
Marjă netă
1,1%
Capital social
200lei
Vechime
14ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2015-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
201548.890 lei
201675.872 lei
2017116.383 lei
201983.544 lei
202055.371 lei
2021104.002 lei
2022113.742 lei
2023167.237 lei
2024183.847 lei
2025178.490 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201720162015
Cifra de afaceri178.490183.847167.237113.742104.00255.37183.544116.38375.87248.890
Profit net1.9132.1405.43318.88019.21013.30739514.2833.3321
Număr mediu de angajați---0--011-
Active imobilizate29.00217.65619.8240---18.55518.55522.185
Active circulante44.91847.47591.40293.99072.83650.26048.11014.6327.3815.598
Stocuri9.7977.0626.79718.31616.7059.1332.073---
Creanțe14.3964.76548.97326.27726.38726.27715.80214.1011.269859
Datorii62.29021.63519.1757.3715.0971.7319.4478557.88713.066
Capitaluri proprii51.40993.49692.05186.61967.73948.52935.22232.33218.04914.717
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

De urmărit
1,1% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,1 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,72 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante acoperă doar 72% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
55% Față de anul anterior: în creștere

55% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 15.05.2012

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
30194448
Nr. Reg. Com.
J2012000331275
EUID
ROONRC.J2012000331275
Cod CAEN principal
9531, Repararea și întreținerea autovehiculelor
Data înființării
15 mai 2012
Vechime
14 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Mihai Viteazul Nr. 23, Bl. C3, Sc. A, Et. 3, Ap. 9, camera 1, Municipiul Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, 610227
Domiciliu fiscal
Str. Mihai Viteazul Nr. 23, camera 1, Mun. Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, 610227

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • CONSTANTINE••• AND••• GEO•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2024
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2023
  1. Reactivată ca contribuabil de ANAF ANAF
  2. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2021
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2012
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Neamț cu nr. J27/331/2012. ONRC

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre AGC MEDTECH SRL

Este AGC MEDTECH SRL activă?

Da. AGC MEDTECH SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a AGC MEDTECH SRL?

Cifra de afaceri a AGC MEDTECH SRL în 2025 a fost de 178.490 lei, în scădere cu 2,9% față de 2024.

Ce profit a avut AGC MEDTECH SRL în 2025?

În 2025, AGC MEDTECH SRL a înregistrat un profit net de 1.913 lei.

Ce activitate are AGC MEDTECH SRL?

Activitatea principală a AGC MEDTECH SRL este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).

Unde are sediul AGC MEDTECH SRL?

AGC MEDTECH SRL are sediul social la adresa Mihai Viteazul Nr. 23, Bl. C3, Sc. A, Et. 3, Ap. 9, camera 1, Municipiul Piatra Neamț, Jud. Neamț, 610227.

AGC MEDTECH SRL este plătitoare de TVA?

Nu. AGC MEDTECH SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

AGC MEDTECH SRL are datorii la ANAF?

Nu. AGC MEDTECH SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AGC MEDTECH SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].