RadiatăSRL

AGAPVAL SRL

Str. CALARASILOR, Bl. C15, Ap. 12, Mun. Călăraşi, Jud. Călăraşi

CAEN 6021: Alte transporturi terestre de călători, pe bază de grafic

CUI
8943696
Reg. Com.
J51/557/1996
Înființată
11 octombrie 1996
Vechime
30 de ani

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 22.07.2013

Rezumat

Pe scurt

AGAPVAL SRL (CUI 8943696) a fost o societate cu răspundere limitată din Călărași, înființată în 1996 și radiată în 2013. Activitatea principală era Alte transporturi terestre de călători, pe bază de grafic (CAEN 6021).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
8943696
Nr. Reg. Com.
J51/557/1996
EUID
ROONRC.J51/557/1996
Cod CAEN principal
6021 - Alte transporturi terestre de călători, pe bază de grafic
Data înființării
11 octombrie 1996
Vechime
30 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. CALARASILOR, Bl. C15, Ap. 12, Mun. Călăraşi, Jud. Călăraşi

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • A••• R•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2003, 2006, 2007, 2008, 2009

  2. 2013

    Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2002

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 1997

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1996

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Călărași cu nr. J51/557/1996.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre AGAPVAL SRL

Este AGAPVAL SRL activă?

Nu. AGAPVAL SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2013.

Ce activitate avea AGAPVAL SRL?

Activitatea principală a AGAPVAL SRL era Alte transporturi terestre de călători, pe bază de grafic (CAEN 6021).

Unde avea sediul AGAPVAL SRL?

AGAPVAL SRL avea sediul social la adresa Str. CALARASILOR, Bl. C15, Ap. 12, Mun. Călărași, Jud. Călărași.

AGAPVAL SRL are datorii la ANAF?

Nu. AGAPVAL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AGAPVAL SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].