ActivăSRL

AFRIN PERFECT COMPANY S.R.L.

Şos. Andronache Nr. 196, Sector 2 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 22529

CAEN 1072: Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie

CUI
41482446
Reg. Com.
J2019010250408
Înființată
5 august 2019
Vechime
7 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
1,2 mil. lei
Profit net 2025
10 mii lei
Angajați 2025
6

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.08.2019

Rezumat

Pe scurt

AFRIN PERFECT COMPANY S.R.L. (CUI 41482446) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 2), înființată în 2019. Activitatea principală este Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN 1072).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,24 mil. lei (+44% față de 2024) și un profit net de 9.902 lei, cu 6 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
41482446
Nr. Reg. Com.
J2019010250408
EUID
ROONRC.J2019010250408
Cod CAEN principal
1072 - Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
Data înființării
5 august 2019
Vechime
7 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Şos. Andronache Nr. 196, Sector 2 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 22529

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • JA••• MUST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+44,4% față de 2024

1.235.718 RON

2024: 855.725 RON

0500k1 mil2 mil2019202020212022202320242025Anul 2019: 9.596 RONAnul 2020: 82.220 RONAnul 2021: 101.821 RONAnul 2022: 160.309 RONAnul 2023: 187.539 RONAnul 2024: 855.725 RONAnul 2025: 1.235.718 RON

Profit net 2025

-75,2% față de 2024

9.902 RON

2024: 39.859 RON

-20k020k40k2019202020212022202320242025Anul 2019: -16.709 RONAnul 2020: 24.352 RONAnul 2021: 3.648 RONAnul 2022: 11.162 RONAnul 2023: 38.489 RONAnul 2024: 39.859 RONAnul 2025: 9.902 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    6
  • 2024

    Cifra de afaceri
    856 mii lei
    Profit net
    40 mii lei
    Angajați
    6
  • 2023

    Cifra de afaceri
    188 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    160 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    102 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    82 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,8%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,22Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,22 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
81%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

81% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/10250/2019.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre AFRIN PERFECT COMPANY S.R.L.

Este AFRIN PERFECT COMPANY S.R.L. activă?

Da. AFRIN PERFECT COMPANY S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a AFRIN PERFECT COMPANY S.R.L.?

Cifra de afaceri a AFRIN PERFECT COMPANY S.R.L. în 2025 a fost de 1.235.718 lei (1,24 mil. lei), în creștere cu 44% față de 2024.

Ce profit a avut AFRIN PERFECT COMPANY S.R.L. în 2025?

În 2025, AFRIN PERFECT COMPANY S.R.L. a înregistrat un profit net de 9.902 lei.

Ce activitate are AFRIN PERFECT COMPANY S.R.L.?

Activitatea principală a AFRIN PERFECT COMPANY S.R.L. este Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN 1072).

Unde are sediul AFRIN PERFECT COMPANY S.R.L.?

AFRIN PERFECT COMPANY S.R.L. are sediul social la adresa Șos. Andronache Nr. 196, Sector 2 Mun. București, Jud. București, 22529.

AFRIN PERFECT COMPANY S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. AFRIN PERFECT COMPANY S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

AFRIN PERFECT COMPANY S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. AFRIN PERFECT COMPANY S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AFRIN PERFECT COMPANY S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].