ActivăSRL

ADSA76 SRL

Str. Basarab Vodă Nr. 4, Mun. Piteşti, Jud. Argeş, 110423

CAEN 6220: Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

CUI
37337111
Reg. Com.
J2017000654032
Înființată
5 aprilie 2017
Vechime
9 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
160 mii lei
Profit net 2025
84 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.04.2017

Rezumat

Pe scurt

ADSA76 SRL (CUI 37337111) este o societate cu răspundere limitată activă din Pitești, județul Argeș, înființată în 2017. Activitatea principală este Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN 6220).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 159.540 lei (+52% față de 2024) și un profit net de 83.772 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37337111
Nr. Reg. Com.
J2017000654032
EUID
ROONRC.J2017000654032
Cod CAEN principal
6220 - Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Data înființării
5 aprilie 2017
Vechime
9 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Basarab Vodă Nr. 4, Mun. Piteşti, Jud. Argeş, 110423

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SA••• FLO••• DAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+51,5% față de 2024

159.540 RON

2024: 105.279 RON

050k100k150k200k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 54.400 RONAnul 2018: 74.480 RONAnul 2019: 127.440 RONAnul 2020: 151.450 RONAnul 2021: 70.000 RONAnul 2022: 61.500 RONAnul 2023: 88.000 RONAnul 2024: 105.279 RONAnul 2025: 159.540 RON

Profit net 2025

+152,8% față de 2024

83.772 RON

2024: 33.140 RON

025k50k75k100k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 40.419 RONAnul 2018: 49.136 RONAnul 2019: 91.477 RONAnul 2020: 75.129 RONAnul 2021: 19.864 RONAnul 2022: 32.334 RONAnul 2023: 16.251 RONAnul 2024: 33.140 RONAnul 2025: 83.772 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    160 mii lei
    Profit net
    84 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    105 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    88 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    62 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    70 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    151 mii lei
    Profit net
    75 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    127 mii lei
    Profit net
    91 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    74 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    40 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
53%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 52,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
10,97Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 10,97 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
8,9%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

8,9% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Argeș cu nr. J3/654/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ADSA76 SRL

Este ADSA76 SRL activă?

Da. ADSA76 SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ADSA76 SRL?

Cifra de afaceri a ADSA76 SRL în 2025 a fost de 159.540 lei, în creștere cu 52% față de 2024.

Ce profit a avut ADSA76 SRL în 2025?

În 2025, ADSA76 SRL a înregistrat un profit net de 83.772 lei.

Ce activitate are ADSA76 SRL?

Activitatea principală a ADSA76 SRL este Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN 6220).

Unde are sediul ADSA76 SRL?

ADSA76 SRL are sediul social la adresa Str. Basarab Vodă Nr. 4, Mun. Pitești, Jud. Argeș, 110423.

ADSA76 SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ADSA76 SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ADSA76 SRL are datorii la ANAF?

Nu. ADSA76 SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ADSA76 SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].