ActivăSRL

ADMETUS CONSTRUCT SRL

Str. Măgura Odobeşti Nr. 10, Bl. M189, Sc. 1, Et. 4, Ap. 22, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 14566

CAEN 4613: Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CUI
29015859
Reg. Com.
J2011010144402
Înființată
22 august 2011
Vechime
15 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
855 mii lei
Profit net 2025
-70 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: TRANSFER(SOSIRE) din data 28.09.2026

Rezumat

Pe scurt

ADMETUS CONSTRUCT SRL (CUI 29015859) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 5), înființată în 2011. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN 4613).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 854.917 lei (-5,2% față de 2024) și o pierdere netă de 70.347 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
29015859
Nr. Reg. Com.
J2011010144402
EUID
ROONRC.J40/10144/2011
Cod CAEN principal
4613 - Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
Data înființării
22 august 2011
Vechime
15 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Măgura Odobeşti Nr. 10, Bl. M189, Sc. 1, Et. 4, Ap. 22, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 14566

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • C••• DAN••• DUMI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-5,2% față de 2024

854.917 RON

2024: 902.038 RON

01 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 171.284 RONAnul 2017: 759.541 RONAnul 2018: 482.699 RONAnul 2019: 353.068 RONAnul 2020: 1.727.431 RONAnul 2021: 1.022.360 RONAnul 2022: 1.243.504 RONAnul 2023: 1.141.050 RONAnul 2024: 902.038 RONAnul 2025: 854.917 RON

Profit net 2025

+65,6% față de 2024

-70.347 RON

2024: -204.515 RON

-400k-200k0200k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -74.405 RONAnul 2017: 172.244 RONAnul 2018: 122.766 RONAnul 2019: 30.200 RONAnul 2020: 183.278 RONAnul 2021: 32.680 RONAnul 2022: 377.469 RONAnul 2023: -189.032 RONAnul 2024: -204.515 RONAnul 2025: -70.347 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    855 mii lei
    Profit net
    -70 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    902 mii lei
    Profit net
    -205 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    -189 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    377 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    183 mii lei
    Angajați
    6
  • 2019

    Cifra de afaceri
    353 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    483 mii lei
    Profit net
    123 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    760 mii lei
    Profit net
    172 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    171 mii lei
    Profit net
    -74 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-8,2%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 8,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,61Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 61% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
142%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

142% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2011

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/10144/2011.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ADMETUS CONSTRUCT SRL

Este ADMETUS CONSTRUCT SRL activă?

Da. ADMETUS CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ADMETUS CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a ADMETUS CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 854.917 lei, în scădere cu 5,2% față de 2024.

Ce profit a avut ADMETUS CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, ADMETUS CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 70.347 lei.

Ce activitate are ADMETUS CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a ADMETUS CONSTRUCT SRL este Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN 4613).

Unde are sediul ADMETUS CONSTRUCT SRL?

ADMETUS CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Măgura Odobești Nr. 10, Bl. M189, Sc. 1, Et. 4, Ap. 22, Sector 1 Mun. București, Jud. București, 14566.

ADMETUS CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. ADMETUS CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

ADMETUS CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. ADMETUS CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ADMETUS CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].