ADAN PRODCOM SRL Radiată SRL

Înființată 22.07.1992 Radiată 20.07.2022
Str. DRAGOS VODA Nr. 36, Municipiul Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, 5600 5811, Activități de editare a cărților

Prezentare

Pe scurt

ADAN PRODCOM SRL (CUI 4533090) a fost o societate cu răspundere limitată din Piatra Neamț, județul Neamț, înființată în 1992 și radiată în 2022. Activitatea principală era Activități de editare a cărților (CAEN 5811).

Ultimul bilanț, din 2017, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 22.800 lei, fără angajați declarați.

Cifra de afaceri 2021
-
Profit net 2021
0lei
Angajați 2021
-
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
34ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2012-2021
Cifra de afaceri
AnValoare
201221.340 lei
201312.866 lei
20141.719 lei
20152.980 lei
2016590 lei
2017-
2018-
2019-
2020-
2021-

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2021202020192018201720162015201420132012
Cifra de afaceri-----5902.9801.71912.86621.340
Profit net0000-22.800-1.524--1.6483.368943
Număr mediu de angajați--------11
Active imobilizate6.6596.6596.6596.6596.6596.8497.0397.2307.4197.591
Active circulante31.07031.07031.07031.07031.07053.69056.07457.75264.89755.471
Stocuri16.07516.07516.07516.07516.07516.07516.66115.69515.55212.442
Creanțe12.10812.10812.10812.10812.10834.00434.00435.82843.11440.000
Datorii6.6206.6206.6206.6206.6206.6297.6796.41412.0996.214
Capitaluri proprii31.10931.10931.10931.10931.10953.91055.43458.56860.21756.848
Ultimul bilanț: 2021. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2021

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
4,69 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,69 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
18% Față de anul anterior: stabil

18% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată din 20.07.2022. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 20.07.2022

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
4533090
Nr. Reg. Com.
J27/1501/1992
EUID
ROONRC.J27/1501/1992
Cod CAEN principal
5811, Activități de editare a cărților
Data înființării
22 iulie 1992
Vechime
34 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2021)
Adresă sediu
Str. DRAGOS VODA Nr. 36, Municipiul Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, 5600
Domiciliu fiscal
Str. Dragoş Vodă Nr. 36, Mun. Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, 610054

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0233••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • AGRIGOR••• •• •••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2022
  1. Stări încheiate la ONRC Dizolvare; Certificat de înmatriculare preschimbat; Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2009. ONRC
  2. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare ONRC
  4. Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate ONRC
2018
  1. Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate ONRC
  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
2017
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2013
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2008
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
1992
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Neamț cu nr. J27/1501/1992. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre ADAN PRODCOM SRL

Este ADAN PRODCOM SRL activă?

Nu. ADAN PRODCOM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2022.

Ce profit a avut ADAN PRODCOM SRL în 2017?

În 2017, ADAN PRODCOM SRL a înregistrat o pierdere netă de 22.800 lei.

Ce activitate avea ADAN PRODCOM SRL?

Activitatea principală a ADAN PRODCOM SRL era Activități de editare a cărților (CAEN 5811).

Unde avea sediul ADAN PRODCOM SRL?

ADAN PRODCOM SRL avea sediul social la adresa Str. DRAGOS VODA Nr. 36, Municipiul Piatra Neamț, Jud. Neamț, 5600.

ADAN PRODCOM SRL are datorii la ANAF?

Nu. ADAN PRODCOM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ADAN PRODCOM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].