ActivăSRL

ADACTA SYSTEM & SOLUTION GROUP S.R.L.

Str. 13 Decembrie Nr. 94, Et. 2, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500164

CAEN 4619: Intermedieri în comerțul cu produse diverse

CUI
40900265
Reg. Com.
J2019002919085
Înființată
2 aprilie 2019
Vechime
7 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
107 mii lei
Profit net 2025
62 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: TRANSFER(SOSIRE) din data 13.09.2019

Rezumat

Pe scurt

ADACTA SYSTEM & SOLUTION GROUP S.R.L. (CUI 40900265) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2019. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 107.053 lei (-85% față de 2024) și un profit net de 61.846 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
40900265
Nr. Reg. Com.
J2019002919085
EUID
ROONRC.J2019002919085
Cod CAEN principal
4619 - Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Data înființării
2 aprilie 2019
Înmatricularea actuală
16 septembrie 2019
Vechime
7 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. 13 Decembrie Nr. 94, Et. 2, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500164

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PIERANT••• AND•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-84,5% față de 2024

107.053 RON

2024: 691.412 RON

0200k400k600k800k2019202020212022202320242025Anul 2019: 136.770 RONAnul 2020: 313.366 RONAnul 2021: 463.698 RONAnul 2022: 442.896 RONAnul 2023: 495.151 RONAnul 2024: 691.412 RONAnul 2025: 107.053 RON

Profit net 2025

-86,4% față de 2024

61.846 RON

2024: 456.384 RON

0200k400k600k2019202020212022202320242025Anul 2019: 84.955 RONAnul 2020: 235.653 RONAnul 2021: 267.970 RONAnul 2022: 245.916 RONAnul 2023: 341.288 RONAnul 2024: 456.384 RONAnul 2025: 61.846 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    107 mii lei
    Profit net
    62 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    691 mii lei
    Profit net
    456 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    495 mii lei
    Profit net
    341 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    443 mii lei
    Profit net
    246 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    464 mii lei
    Profit net
    268 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    313 mii lei
    Profit net
    236 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    137 mii lei
    Profit net
    85 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
58%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 57,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
230,83Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 230,83 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0,4%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

0,4% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2019

    Mutarea sediului în alt județ

    București → Brașov. Nr. Reg. Com. nou: J8/2919/2019.

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/4392/2019.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ADACTA SYSTEM & SOLUTION GROUP S.R.L.

Este ADACTA SYSTEM & SOLUTION GROUP S.R.L. activă?

Da. ADACTA SYSTEM & SOLUTION GROUP S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ADACTA SYSTEM & SOLUTION GROUP S.R.L.?

Cifra de afaceri a ADACTA SYSTEM & SOLUTION GROUP S.R.L. în 2025 a fost de 107.053 lei, în scădere cu 85% față de 2024.

Ce profit a avut ADACTA SYSTEM & SOLUTION GROUP S.R.L. în 2025?

În 2025, ADACTA SYSTEM & SOLUTION GROUP S.R.L. a înregistrat un profit net de 61.846 lei.

Ce activitate are ADACTA SYSTEM & SOLUTION GROUP S.R.L.?

Activitatea principală a ADACTA SYSTEM & SOLUTION GROUP S.R.L. este Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619).

Unde are sediul ADACTA SYSTEM & SOLUTION GROUP S.R.L.?

ADACTA SYSTEM & SOLUTION GROUP S.R.L. are sediul social la adresa Str. 13 Decembrie Nr. 94, Et. 2, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500164.

ADACTA SYSTEM & SOLUTION GROUP S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. ADACTA SYSTEM & SOLUTION GROUP S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

ADACTA SYSTEM & SOLUTION GROUP S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ADACTA SYSTEM & SOLUTION GROUP S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ADACTA SYSTEM & SOLUTION GROUP S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].