RadiatăSRL

ADA EXIM SRL

Str. STEFAN CEL MARE, Bl. D4, Ap. 13, Municipiul Mangalia, Jud. Constanţa, 8727

CUI
1875322
Reg. Com.
J13/4217/1992
Înființată
7 iulie 1992
Vechime
34 de ani, 3 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 21.06.2005

Rezumat

Pe scurt

ADA EXIM SRL (CUI 1875322) a fost o societate cu răspundere limitată din Mangalia, județul Constanța, înființată în 1992 și radiată în 2005.

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
1875322
Nr. Reg. Com.
J13/4217/1992
EUID
ROONRC.J13/4217/1992
Data înființării
7 iulie 1992
Vechime
34 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. STEFAN CEL MARE, Bl. D4, Ap. 13, Municipiul Mangalia, Jud. Constanţa, 8727

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • HRI••• MARL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2005

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 1993

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Constanța cu nr. J13/4217/1992.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ADA EXIM SRL

Este ADA EXIM SRL activă?

Nu. ADA EXIM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2005.

Unde avea sediul ADA EXIM SRL?

ADA EXIM SRL avea sediul social la adresa Str. STEFAN CEL MARE, Bl. D4, Ap. 13, Municipiul Mangalia, Jud. Constanța, 8727.

ADA EXIM SRL are datorii la ANAF?

Nu. ADA EXIM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ADA EXIM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].